To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 9:50:38 PM
92'
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:2 Manchester City Man City
90'
Liverpool Liverpool FC 0:0 Real Madrid Real Madrid
matchday 26
Holstein Kiel Holstein Kiel postponed Hannover 96 Hannover 96
matchday 24
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
last 16 Timbers Portland Timbers 5:0 CD Marathón Marathón
last 16 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 8:0 Arcahaie FC Arcahaie FC
last 16 Toronto FC Toronto FC 11:00 PM Club León FC León
Second Round CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 6:7 on pens Clube do Remo (PA) Remo
Second Round América-MG América Futebol Clube (MG) 11:00 PM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
matchday 21 Ufa II FK Ufa II 6:0 FK Tambov II FK Tambov II
matchday 21 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:0 Dynamo Moscow II Dynamo M II
matchday 21 Zenit II Zenit St. Petersburg II 3:1 FK Sochi II FK Sochi II
matchday 21 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 8:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
matchday 21 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:3 FK Krasnodar II Krasnodar II
matchday 21 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Academy 0:6 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
matchday 21 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 FK Rostov II Rostov II
matchday 21 Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 5:5 Chertanovo Moskau II Chertanovo II
matchday 21 Rotor Vg. II Rotor Volgograd II 3:3 FK Khimki II Khimki II
matchday 21 Strogino II Strogino Moskau II 0:4 Spartak Moskow II Spartak II
matchday 3 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:5 CS Mioveni CS Mioveni
3rd round Santos FC Santos FC 2:2 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
3rd round Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 11:15 PM Independiente del Valle Independiente
matchday 5 Apollon Pontou Apollon Pontou 2:2 Pierikos Katerini Pierikos
matchday 5 Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 3:1 AEP Kozanis AEP Kozanis
matchday 5 Almopos Almopos Arideas 0:1 Olympiakos Volou Olymp. Volou
matchday 5 PO Triglias PO Triglias 3:2 AO Kavala AO Kavala
matchday 5 Panserraikos Panserraikos 1:0 Veria NPS Veria NPS
matchday 5 Niki Volou Niki Volou 1:1 AS Santorinis 2020 AS Santorinis
matchday 5 AO Egaleo AO Egaleo 1:3 AO Episkopi Rethymnou AO Episkopi
matchday 5 PS Kalamata PS Kalamata 2:0 Asteras Vlachioti Ast. Vlachioti
matchday 5 Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 3:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
matchday 5 GS Kallithea GS Kallithea 2:3 AS Rodos AS Rodos
matchday 24 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
matchday 22 FK Jablonec FK Jablonec 1:0 AC Sparta Prague Sparta Prague
Semi-Finals NK Istra NK Istra 1961 3:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
matchday 27 Dob. Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 3:0 Kariana Erden Kariana Erden
matchday 27 Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 1:1 FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin
matchday 27 Neftochimik Neftochimik Burgas 1:0 Strumska Slava Strumska Slava
matchday 18 CS Fola Esch CS Fola Esch 5:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Second Round Tigre Club Atlético Tigre postponed Club Atlético Independiente Independiente
matchday 18 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:1 Once Caldas Once Caldas
matchday 18 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
matchday 19 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
matchday 18 Sagan Tosu Sagan Tosu 0:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
matchday 19 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
matchday 16 Adelaide United Adelaide United 3:1 Macarthur FC Macarthur
matchday 24 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:2 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
matchday 17 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien postponed Olympique Beja Olympique Beja
matchday 16 US Tataouine US Tataouine postponed Esperance Tunis Esperance
matchday 17 US Monastir US Monastir postponed Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
55' Pyramids FC Pyramids FC postponed Masr El Makasa El Makasa
Group Stage Chattanooga FC Chattanooga FC 4:1 Los Angeles Force LA Force
Semi-Finals Cracovia Cracovia 1:2 Rakow Czestochowa Rakow
Semi-Finals Univ. Craiova Universitatea Craiova 3:0 ACS Viitorul P. Târgu Jiu Viitorul Tg.Jiu
Semi-Finals Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 FC Dinamo Dinamo
Third Round Pocheon Citizen Pocheon Citizen 0:2 Yangju Citizen Yangju Citizen
Third Round Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Third Round Incheon Utd. Incheon United 0:3 FC Anyang FC Anyang
Third Round Gimhae FC Gimhae FC 5:4 on pens Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Third Round Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 1:0 Jeju United Jeju United
Third Round Seongnam FC Seongnam FC 1:0 Busan IPark Busan IPark
Third Round Ansan Greeners Ansan Greeners 0:1 Chungnam Asan Chungnam Asan
Third Round Cheongju FC Cheongju FC 1:2 Gangwon FC Gangwon FC
Third Round Gyeongnam FC Gyeongnam FC 3:1 AET FC Mokpo FC Mokpo
Third Round Busan Trans. C. Busan Transportation Corp. 7:6 on pens Gwangju FC Gwangju FC
Third Round Suwon FC Suwon FC 5:6 on pens Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Third Round FC Seoul FC Seoul 0:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
matchday 5 Santo André Esporte Clube Santo André (SP) 0:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
matchday 9 Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 2:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
matchday 23 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 3:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
matchday 23 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:5 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
First Round Peñarol CA Peñarol 4:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
First Round CA Fénix CA Fénix 11:15 PM Montevideo City Torque Mvd City Torque
89' Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:4 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
Group Stage Persepolis Persepolis FC 1:0 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Group Stage Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:3 Tractor FC Tractor
Group Stage FC Goa FC Goa 0:0 Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC
Group Stage Al-Wehdat Al-Wehdat 0:0 Al-Nassr FC Al-Nassr
Group Stage Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 1:0 Al-Quwa Al-Jawiya Al-Quwa
Group Stage Al-Sadd SC Al-Sadd SC 1:1 Foolad FC Foolad
Group Stage EC Vitória Esporte Clube Vitória 10:30 PM Doce Mel EC Doce Mel
Quarter-Finals SC Kriens SC Kriens 2:3 AET Servette FC Servette FC
Quarter-Finals
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Group Stage Iporá EC Iporá Esporte Clube 0:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Second Round Bengaluru FC Bengaluru FC 5:0 Tribhuvan Army Club Tribhuvan Army
Group Stage Vera Cruz-PE Vera Cruz Futebol Clube (PE) 2:0 Salgueiro Atlético Clube (PE) Salgueiro
Group Stage Central Central Sport Club (PE) 1:1 Afogados da Ingazeira Afogados FC
88' Rio Branco Rio Branco Sport Club (PR) 0:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Semi-Finals Lazio U19 Lazio U19 3:2 AET Hellas Verona Primavera Verona U19
Semi-Finals Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:0 Genoa Primavera Genoa U19
Semi-Finals Kisvárda Kisvárda FC 0:1 Újpest FC Újpest FC
matchday 7 Picos Sociedade Esportiva Picos (PI) 1:1 Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
matchday 8 Tiradentes SE Tiradentes 1:0 River Atlético Clube (PI) River-PI
matchday 5 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 9:50 PM Club Sportivo Sergipe (SE) CS Sergipe-SE
matchday 4 Sport. Cristal Club Sporting Cristal 3:1 Deportivo Municipal Municipal
matchday 4 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 0:2 Club Cienciano Cienciano
18' Sport Huancayo Sport Huancayo 0:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
matchday 28 Olbia Olbia Calcio 1905 3:0 Como 1907 Como
matchday 33 Palermo Palermo FC 1:0 Calcio Foggia 1920 Foggia
matchday 31 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:1 CD Mirandés CD Mirandés
matchday 23 Concarneau US Concarneau 1:1 Red Star FC Red Star FC
matchday 28 Le Mans FC Le Mans FC 5:45 PM US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
matchday 29 Clermont Foot Clermont Foot 63 3:0 Amiens SC Amiens SC
matchday 19 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:3 Zvezda St. Petersburg Zvezda S-Pb
matchday 19 Chita FK Chita 1:1 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
matchday 3 Comuna Recea ACS Fotbal Comuna Recea 3:1 FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
matchday 3 CSM Slatina CSM Slatina 0:0 Ripensia Timisoara Ripensia
matchday 3 U Cluj FC Universitatea Cluj 1:1 Pandurii Targu Jiu Pandurii
matchday 30 Menemen Spor Menemen Spor 2:2 Samsunspor Samsunspor
matchday 30 Adanaspor Adanaspor 3:1 Akhisarspor Akhisarspor
matchday 30 Balikesirspor Balikesirspor 1:2 Istanbulspor Istanbulspor
matchday 3 Gloria Buzau SCM Gloria Buzau 0:0 AFC Unirea 04 Slobozia Unirea Slobozia
matchday 3 Concordia Concordia Chiajna 3:1 Aerostar Bacau Aerostar
matchday 18 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 1:0 FK Slavoj Vysehrad Vysehrad
matchday 18 SK Lisen SK Lisen 3:0 FK Dukla Prag Dukla Prague
matchday 18 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:2 MFK Chrudim Chrudim
matchday 18 Hradec Králové FC Hradec Králové 3:0 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
matchday 18 Blansko FK Blansko 2:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
matchday 29 Cracovia II Cracovia II 1:2 Chelmianka Chelm Chelmianka
matchday 29 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:0 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
matchday 29 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 0:1 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
matchday 29 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:6 Wisloka Debica Wisloka Debica
matchday 29 LKS Lagów LKS Lagów 2:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
matchday 21 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:4 Radomiak Radom Radomiak
matchday 23 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza postponed Korona Kielce Korona Kielce
matchday 5 Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:4 FC Astana FC Astana
matchday 5 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 1:1 Kairat Almaty Kairat Almaty
matchday 5 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:0 Kaysar Kyzylorda Kaysar
matchday 5 Atyrau FK Atyrau 2:2 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
matchday 5 FK Turan FK Turan 0:1 FK Taraz Taraz
Quarter-Finals Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 3:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Quarter-Finals Slo. Bratislava Slovan Bratislava 5:1 FC Petrzalka FC Petrzalka
matchday 27 Lech Poznan II Lech Poznan II 2:5 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
matchday 27 Hutnik Krakow Hutnik Krakow 4:1 Blekitni Stargard Blekitni
matchday 27 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:3 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
matchday 27 Sokol Ostroda Sokol Ostroda 2:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
matchday 27 Motor Lublin Motor Lublin 0:1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
matchday 27 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 6:0 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
matchday 27 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 2:1 Manisaspor Manisaspor
matchday 27 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 3:1 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
matchday 27 Edirne Bld Edirne Belediyesi Pas Edirnespor 1:0 Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
matchday 27 Cankaya FK Cankaya FK 1:2 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
matchday 27 Ofspor Ofspor 1:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
matchday 27 Antalya Kemer Antalya Kemerspor 3:0 Belediye Derince Spor Bld Derince
matchday 27 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 4:2 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
matchday 27 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 2:0 Payasspor Payasspor
matchday 31 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 3:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
matchday 31 Tokatspor Tokatspor 0:2 Yomra Spor Yomra Spor
matchday 31 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 5:2 Tekirdagspor Tekirdagspor
matchday 31 Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 6:1 Ceyhan Spor Ceyhan Spor
matchday 31 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 3:1 Fethiyespor Fethiyespor
matchday 31 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:2 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
matchday 31 Cengelköy Cengelköy SK 0:0 Karaman Belediyespor Karaman Bld
matchday 31 Iskenderun FK Iskenderun FK 1:1 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
matchday 31 Batman Petrol Batman Petrolspor 2:0 Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
matchday 31 Somaspor Somaspor 1:0 Altindag Spor Altindag Spor
matchday 31 Yalovaspor Yalovaspor 2:1 Gölcükspor Gölcükspor
matchday 31 Karsiyaka Karsiyaka 1:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
matchday 31 Carsambaspor Carsambaspor 0:2 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
matchday 31 Arhavi Spor Arhavi Spor 0:3 Erbaaspor Erbaaspor
matchday 31 Catalcaspor Catalcaspor 1:0 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
matchday 31 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 Esenler Erokspor Erokspor
matchday 27 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 0:1 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
matchday 34 SV Straelen SV Straelen 0:3 1.FC Köln II 1.FC Köln II
matchday 34
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
matchday 28
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach postponed FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
matchday 4 SC Cham SC Cham 1:0 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
matchday 11 Cobán Imperial Cobán Imperial 2:2 Deportivo Iztapa Iztapa
matchday 11 Achuapa Deportivo Achuapa 1:1 CSD Xelajú MC Xelajú
89' Sanarate FC Sanarate FC 1:0 Antigua GFC Antigua GFC
matchday 11 Guastatoya Deportivo Guastatoya 10:00 PM Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
matchday 11 CSD Municipal CSD Municipal 10:00 PM CD Malacateco Malacateco
matchday 31 Muglaspor Muglaspor 3:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
matchday 31 Bergama Bld Bergama Belediyespor 0:1 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
matchday 31 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 2:1 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt IÖI
matchday 31 Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:3 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
matchday 31 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:0 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
matchday 31 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 2:1 Silivrispor Silivrispor
matchday 31 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 2:2 Düzce Spor Düzce Spor
matchday 31 Modafen Modafen 0:2 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
matchday 8 Delfín SC Delfín SC 2:0 CD Macará CD Macará
58' LDU Quito LDU Quito 0:0 Manta FC Manta FC
matchday 8 Uni. Católica CD Universidad Católica 11:00 PM CS Emelec CS Emelec
matchday 2 NTUPES Nat. Taiwan Univ. of P.E. & Sports 0:3 Taipei City Tatung Taipei Tatung
matchday 2 Taiwan CPC Co. Taiwan CPC Corporation FC 2:0 Taipei Skywalkers Taipei Skyw.
matchday 2 Taichung Futuro Taichung Futuro 0:1 Taiwan Steel Taiwan Steel
matchday 2 Taiwan Power Taiwan Power Company 0:0 Hang Yuan Hang Yuan
matchday 20 FC Van FC Van 0:3 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
matchday 20 Alashkert Alashkert Yerevan 1:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
matchday 5 TB Tvøroyri TB Tvøroyri 2:4 07 Vestur 07 Vestur
matchday 5 EB/Streymur EB/Streymur 3:2 B68 Toftir B68 Toftir
matchday 21 Kano Pillars Kano Pillars postponed Adamawa United Adamawa United
matchday 21 FC Heartland FC Heartland postponed Katsina United FC Katsina Utd.
matchday 21 Wikki Tourists Wikki Tourists postponed Nasarawa United Nasarawa United
matchday 21 Kwara United Kwara United FC postponed Plateau United FC Plateau United
matchday 21 Abia Warriors Abia Warriors FC postponed Enyimba Aba Enyimba Aba
matchday 21 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC postponed Rivers United FC Rivers United
matchday 21 Dakkada FC Dakkada FC postponed Akwa United Akwa United
matchday 21 Sunshine Stars Sunshine Stars postponed Jigawa Golden Stars FC Jigawa
matchday 21 Lobi Stars Lobi Stars FC postponed Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
matchday 21 Warri Wolves FC Warri Wolves FC postponed MFM FC MFM FC
matchday 10 Cremonese U19 Cremonese Primavera 2:1 Pordenone Primavera Pordenone U19
matchday 8 Benevento U19 Benevento Primavera 2:2 Frosinone Primavera Frosinone U19
matchday 11 Napoli U19 Napoli Primavera 2:2 Spezia Primavera Spezia U19
matchday 4 Crotone U19 Crotone Primavera 0:2 Cosenza Primavera Cosenza U19
matchday 9 Inter U18 Inter Under 18 3:1 Atalanta Under 18 Atalanta U18
matchday 29 Arconatese GS Arconatese 0:0 AC Bra Bra
matchday 29 Casale FBC Casale 1:1 Pont Donnaz Hone Arnad PDHA
matchday 29 Castellanzese USD Castellanzese 1921 5:1 ASD Chieri Calcio Chieri
matchday 29 Fossano Fossano Calcio 2:2 SC Caronnese Caronnese
matchday 29 Gozzano AC Gozzano 0:0 AC Saluzzo Saluzzo
matchday 29 Lavagnese USD Lavagnese 1919 6:2 Borgosesia Calcio Borgosesia
matchday 29 Legnano Legnano AC 2:0 HSL Derthona Derthona
matchday 29 Vado FC Vado 4:3 USD Sestri Levante 1919 Sestri Levante
matchday 26 USD Breno USD Breno 0:1 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
matchday 26 Caravaggio USD Caravaggio 1:2 Villa Valle Villa Valle
matchday 26 Crema AC Crema 1908 1:4 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
matchday 26 Fanfulla ASD Fanfulla 2:0 USD Scanzorosciate Scanzorosciate
matchday 26 NibionnOggiono ASD NibionnOggiono 0:1 SSD Real Calepina FC 2020 Real Calepina
matchday 26 Ponte S. Pietro AC Ponte San Pietro 2:1 Casatese Casatese
matchday 26 ASD Sona Calcio ASD Sona Calcio 2:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
matchday 26 Tritium Tritium Calcio 1908 1:1 Desenzano Calvina Calvina
matchday 26 Vis Nova ASD Vis Nova Giussano 1:0 Franciacorta FC Franciacorta
matchday 29 Trento AC Trento 4:1 Luparense FC Luparense
matchday 29 Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:2 US Adriese 1906 Adriese 1906
matchday 29 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 2:0 Union San Giorgio Sedico Union S.Giorgio
matchday 29 Belluno AC Belluno 1905 2:2 ASD Manzanese Calcio Manzanese
matchday 29 Chions APC Chions 1:2 AC Campodarsego Campodarsego
matchday 29 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 3:0 ASD Cartigliano Cartigliano
matchday 29 Delta PT AC Delta Porto Tolle 1:0 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
matchday 29 Este AC Este 1920 0:2 Caldiero Terme Caldiero
matchday 29 Clodiense Clodiense SSD 1:3 AC Mestre Mestre
matchday 29 Union Feltre Union Feltre 1:3 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
matchday 27 Shkendija Shkendija Tetovo 1:0 Akademija Pandev Akad. Pandev
matchday 27 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 2:1 Borec Veles Borec Veles
matchday 27 Vardar Vardar Skopje 1:1 Renova Dzepciste Renova
matchday 27 FC Shkupi FC Shkupi 0:1 Belasica Strumica Belasica
matchday 27 Struga Struga Trim & Lum 1:1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
matchday 26 Correggese Correggese Calcio 1948 1:2 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
matchday 26 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 1:2 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
matchday 26 Lentigione Lentigione Calcio 2:0 SSDRL Marignanese Calcio Marignanese
matchday 26 Mezzolara Mezzolara Calcio 1:1 AC Prato Prato
matchday 26 Progresso SCD Progresso Calcio 2:1 US Corticella US Corticella
matchday 26 Real Forte USD Real Forte Querceta 1:1 Forlì FC Forlì
matchday 26 Rimini Rimini FC 4:1 Pro Livorno Sorgenti Pro Sorgenti
matchday 26 Sammaurese Sammaurese Calcio 1:2 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
matchday 26 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 3:0 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
matchday 26 Scandicci CS Scandicci 1908 0:0 Trastevere Calcio Trastevere
matchday 26 Cannara ASD Cannara 0:0 Tiferno 1919 Tiferno
matchday 26 Foll. Gavorrano US Follonica Gavorrano 0:1 ACN Siena 1904 Siena
matchday 26 Grassina ASD Grassina 1:1 Sangiovannese 1927 Sangiovannese
matchday 26 Lornano Badesse Lornano Badesse Calcio 2:2 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
matchday 26 Montespaccato Montespaccato Savoia 1:2 Calcio Flaminia Flaminia
matchday 26 San Donato San Donato - Tavarnelle 4:1 UC Sinalunghese Sinalunghese
matchday 26 Trestina Sporting Club Trestina 0:1 US Pianese Pianese
matchday 26 Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP 1:4 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
matchday 26 Albalonga Cynthialbalonga Calcio 1:1 Pineto Calcio Pineto
matchday 26 Recanatese US Recanatese 2:0 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
matchday 26 Rieti FC Rieti 3:3 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
matchday 26 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 3:0 ASD Castelnuovo Vomano Castelnuovo
matchday 26 Tolentino Tolentino Calcio 1:1 Gsd Castelfidardo Calcio Castelfidardo
matchday 26 Vastese ASD Vastese Calcio 1902 1:2 FC Matese Matese
matchday 26 Muravera Muravera Calcio 4:0 Afragolese 1944 Afragolese
matchday 26 Nola SS Nola 1925 2:3 SEF Torres 1903 Torres
matchday 26 Insieme Formia SSD Insieme Formia 1:2 Vis Artena Vis Artena
matchday 26 Giugliano FC Giugliano 1928 0:3 Cassino Calcio 1924 Cassino
matchday 26 TN Florida Team Nuova Florida 0:2 ASD Lanusei Calcio Lanusei
matchday 26 Nocerina Nocerina 1910 1:1 Monterosi FC Monterosi
matchday 26 Gladiator Gladiator 1924 0:0 US Savoia 1908 Savoia
matchday 26 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 3:2 ASD Carbonia Carbonia
matchday 26 Portici Portici 1906 3:4 AZ Picerno Picerno
matchday 26 Lavello USD Lavello 1:0 Brindisi FC Brindisi
matchday 26 Francavilla FC Francavilla 1931 0:1 Casarano Calcio Casarano
matchday 26 Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 1:0 US Città di Fasano Fasano
matchday 26 Team Altamura ASD Team Altamura 1:0 FBC Gravina Gravina
matchday 26 Taranto Taranto FC 1927 1:0 AC Nardò Nardò
matchday 26 Cerignola Audace Cerignola 3:1 Asd Puteolana 1902 Puteolana
matchday 26 Bitonto US Bitonto Calcio 2:0 Sorrento 1945 Sorrento
Semi-Finals Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 1:2 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
matchday 26 Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 1:0 Castrovillari Calcio Castrovillari
matchday 26 Cittanovese Cittanova Calcio 1939 0:0 FC Messina FC Messina
matchday 26 Acireale Città di Acireale 1946 0:1 Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
matchday 26 Città S.Agata Città di Sant'Agata 0:1 Paternò Calcio Paternò
matchday 26 Marina Ragusa Marina di Ragusa 3:2 Roccella Roccella
matchday 26 ACR Messina ACR Messina 2:1 SSD Dattilo 1980 Dattilo
matchday 26 Rende Rende Calcio 1968 3:1 ASD San Luca San Luca
matchday 26 Troina Troina 1:1 Santa Maria Cilento S.Maria Cilento
matchday 23 TS Galaxy FC TS Galaxy FC postponed Orlando Pirates Orlando Pirates
Fifth Round Aston Villa U18 Aston Villa U18 9:0 Burton Albion U18 Burton U18