National League
England
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 24 teams
- Players: 616
- Foreigners: 144 Players 23.4%
- ø-Market value: €11k
- ø-Age: 26.6
Complete National League schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/12/118:45 PM | ||||||
(13.) Forest Green | 1:1 | Stockport (10.) | ||||
Sat 8/13/114:00 PM | ||||||
(22.) Grimsby Town | 0:2 | Fleetwood (3.) | ||||
(1.) Hayes & Yeading | 3:1 | Alfreton (21.) | ||||
(5.) Kettering | 3:2 | Newport County (18.) | ||||
(17.) Kidderminster | 2:3 | Gateshead (4.) | ||||
(15.) Mansfield Town | 1:1 | Bath City (11.) | ||||
(8.) Southport | 2:2 | Lincoln City (7.) | ||||
(12.) Wrexham | 1:1 | Cambridge Utd. (9.) | ||||
(16.) Barrow | 1:1 | Tamworth (14.) | ||||
(24.) Darlington | 1:0 | Braintree (20.) | ||||
(19.) Ebbsfleet | 1:2 | York City (6.) | ||||
Tue 9/13/118:45 PM | ||||||
(23.) Telford Utd | 0:2 | Luton (2.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/16/118:45 PM | ||||||
(19.) Alfreton | 0:0 | Southport (15.) | ||||
(18.) Bath City | 0:2 | Wrexham (4.) | ||||
(9.) Braintree | 5:0 | Grimsby Town (23.) | ||||
(6.) Cambridge Utd. | 1:0 | Telford Utd (22.) | ||||
(5.) Fleetwood | 0:0 | Darlington (24.) | ||||
(1.) Gateshead | 3:0 | Mansfield Town (20.) | ||||
(16.) Lincoln City | 0:1 | Kidderminster (11.) | ||||
(3.) Luton | 1:1 | Forest Green (14.) | ||||
(10.) Newport County | 4:0 | Hayes & Yeading (13.) | ||||
(7.) Stockport | 1:0 | Kettering (12.) | ||||
(8.) Tamworth | 1:0 | Ebbsfleet (21.) | ||||
(2.) York City | 3:1 | Barrow (17.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/19/118:45 PM | ||||||
(19.) Lincoln City | 1:2 | Wrexham (3.) | ||||
Sat 8/20/114:00 PM | ||||||
(22.) Alfreton | 1:6 | Forest Green (8.) | ||||
(21.) Bath City | 0:1 | Barrow (14.) | ||||
(10.) Braintree | 1:1 | Mansfield Town (17.) | ||||
(13.) Cambridge Utd. | 1:2 | Kidderminster (7.) | ||||
(4.) Fleetwood | 1:0 | Hayes & Yeading (16.) | ||||
(2.) Gateshead | 1:1 | Kettering (12.) | ||||
(1.) Luton | 5:1 | Southport (18.) | ||||
(11.) Newport County | 0:0 | Grimsby Town (23.) | ||||
(9.) Stockport | 1:1 | Ebbsfleet (20.) | ||||
(5.) Tamworth | 1:0 | Darlington (24.) | ||||
(6.) York City | 0:1 | Telford Utd (15.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/23/118:45 PM | ||||||
(19.) Telford Utd | 1:2 | Lincoln City (13.) | ||||
(6.) Barrow | 4:0 | Fleetwood (9.) | ||||
(24.) Darlington | 1:1 | Alfreton (23.) | ||||
(20.) Ebbsfleet | 1:1 | Newport County (12.) | ||||
(11.) Forest Green | 0:2 | Braintree (5.) | ||||
(17.) Grimsby Town | 2:1 | Cambridge Utd. (14.) | ||||
(15.) Hayes & Yeading | 1:1 | Bath City (21.) | ||||
(16.) Kettering | 1:5 | York City (3.) | ||||
(7.) Kidderminster | 1:1 | Stockport (10.) | ||||
(18.) Mansfield Town | 1:1 | Luton (4.) | ||||
(22.) Southport | 1:3 | Gateshead (1.) | ||||
(2.) Wrexham | 3:0 | Tamworth (8.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/26/118:45 PM | ||||||
(7.) Fleetwood | 0:0 | York City (4.) | ||||
(16.) Lincoln City | 1:1 | Stockport (10.) | ||||
Sat 8/27/114:00 PM | ||||||
(14.) Telford Utd | 2:1 | Newport County (15.) | ||||
(23.) Alfreton | 1:4 | Wrexham (1.) | ||||
(9.) Barrow | 1:2 | Gateshead (2.) | ||||
(21.) Bath City | 0:2 | Tamworth (6.) | ||||
(11.) Cambridge Utd. | 2:1 | Hayes & Yeading (17.) | ||||
(20.) Ebbsfleet | 1:1 | Forest Green (12.) | ||||
(19.) Grimsby Town | 1:2 | Darlington (24.) | ||||
(5.) Kidderminster | 2:0 | Southport (22.) | ||||
(3.) Luton | 3:1 | Braintree (8.) | ||||
(13.) Mansfield Town | 3:0 | Kettering (18.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 8/29/111:00 PM | ||||||
(13.) Stockport | 0:1 | Mansfield Town (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(11.) Braintree | 2:3 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(24.) Darlington | 3:1 | Lincoln City (17.) | ||||
(7.) Forest Green | 3:0 | Bath City (23.) | ||||
(2.) Gateshead | 1:0 | Grimsby Town (22.) | ||||
(20.) Kettering | 0:0 | Cambridge Utd. (9.) | ||||
(16.) Newport County | 1:3 | Kidderminster (3.) | ||||
(19.) Southport | 2:1 | Barrow (12.) | ||||
(5.) Tamworth | 2:2 | Telford Utd (14.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Fleetwood (10.) | ||||
(6.) York City | 0:1 | Alfreton (21.) | ||||
Tue 8/30/118:45 PM | ||||||
(18.) Hayes & Yeading | 2:2 | Luton (4.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/2/118:45 PM | ||||||
(13.) Stockport | 1:1 | Luton (3.) | ||||
Sat 9/3/114:00 PM | ||||||
(19.) Newport County | 0:1 | Cambridge Utd. (7.) | ||||
(15.) Southport | 3:2 | Telford Utd (16.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Kidderminster (5.) | ||||
(24.) Darlington | 0:2 | Mansfield Town (6.) | ||||
(18.) Ebbsfleet | 1:2 | Barrow (11.) | ||||
(12.) Forest Green | 0:1 | Grimsby Town (17.) | ||||
(2.) Gateshead | 2:0 | Alfreton (22.) | ||||
(21.) Kettering | 2:3 | Fleetwood (9.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(10.) Braintree | 1:0 | Lincoln City (20.) | ||||
Sun 9/4/114:00 PM | ||||||
(14.) Hayes & Yeading | 1:0 | Tamworth (8.) | ||||
Tue 9/13/118:45 PM | ||||||
(4.) York City | 1:0 | Bath City (23.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/10/114:00 PM | ||||||
(16.) Telford Utd | 1:1 | Stockport (15.) | ||||
(22.) Alfreton | 0:1 | Braintree (8.) | ||||
(10.) Barrow | 3:1 | Wrexham (1.) | ||||
(23.) Bath City | 1:2 | Southport (12.) | ||||
(11.) Cambridge Utd. | 1:1 | Forest Green (13.) | ||||
(7.) Fleetwood | 3:1 | Gateshead (2.) | ||||
(14.) Grimsby Town | 3:0 | Hayes & Yeading (18.) | ||||
(5.) Kidderminster | 2:2 | Ebbsfleet (19.) | ||||
(21.) Lincoln City | 0:2 | Kettering (17.) | ||||
(3.) Luton | 2:0 | Darlington (24.) | ||||
(6.) Tamworth | 2:1 | York City (9.) | ||||
6:15 PM | ||||||
(4.) Mansfield Town | 5:0 | Newport County (20.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/17/114:00 PM | ||||||
(14.) Telford Utd | 2:1 | Bath City (24.) | ||||
(11.) Barrow | 2:3 | Mansfield Town (4.) | ||||
(9.) Braintree | 1:0 | Newport County (20.) | ||||
(23.) Darlington | 1:1 | Hayes & Yeading (17.) | ||||
(19.) Ebbsfleet | 1:3 | Fleetwood (7.) | ||||
(15.) Forest Green | 2:3 | Southport (10.) | ||||
(1.) Gateshead | 1:1 | Cambridge Utd. (12.) | ||||
(18.) Kettering | 0:2 | Tamworth (6.) | ||||
(5.) Kidderminster | 3:1 | Alfreton (22.) | ||||
(2.) Luton | 1:0 | Lincoln City (21.) | ||||
(13.) Stockport | 2:0 | Grimsby Town (16.) | ||||
(3.) Wrexham | 0:3 | York City (8.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/20/118:45 PM | ||||||
(10.) Cambridge Utd. | 2:0 | Ebbsfleet (21.) | ||||
(4.) Fleetwood | 5:2 | Kidderminster (8.) | ||||
(15.) Grimsby Town | 2:1 | Kettering (19.) | ||||
(17.) Hayes & Yeading | 1:2 | Braintree (6.) | ||||
(18.) Lincoln City | 1:0 | Gateshead (3.) | ||||
(5.) Mansfield Town | 1:1 | Telford Utd (16.) | ||||
(22.) Newport County | 1:1 | Stockport (14.) | ||||
(11.) Southport | 0:0 | Wrexham (2.) | ||||
(9.) Tamworth | 0:1 | Forest Green (12.) | ||||
(7.) York City | 2:2 | Darlington (23.) | ||||
(20.) Alfreton | 2:1 | Barrow (13.) | ||||
(24.) Bath City | 1:1 | Luton (1.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/24/114:00 PM | ||||||
(20.) Alfreton | 2:2 | Ebbsfleet (21.) | ||||
(24.) Bath City | 0:1 | Kettering (17.) | ||||
(9.) Cambridge Utd. | 2:0 | Darlington (23.) | ||||
(4.) Fleetwood | 2:2 | Telford Utd (15.) | ||||
(16.) Grimsby Town | 1:3 | Wrexham (1.) | ||||
(19.) Hayes & Yeading | 2:3 | Gateshead (2.) | ||||
(18.) Lincoln City | 1:1 | Forest Green (12.) | ||||
(8.) Mansfield Town | 0:3 | Kidderminster (7.) | ||||
(22.) Newport County | 2:2 | Barrow (13.) | ||||
(11.) Southport | 0:4 | Braintree (3.) | ||||
(10.) Tamworth | 1:1 | Stockport (14.) | ||||
(5.) York City | 3:0 | Luton (6.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/27/118:45 PM | ||||||
(13.) Telford Utd | 1:0 | Alfreton (21.) | ||||
(12.) Barrow | 1:0 | Lincoln City (20.) | ||||
(2.) Braintree | 3:1 | Tamworth (10.) | ||||
(23.) Darlington | 0:3 | Southport (11.) | ||||
(18.) Ebbsfleet | 3:0 | Bath City (24.) | ||||
(14.) Forest Green | 1:1 | Newport County (22.) | ||||
(1.) Gateshead | 3:2 | York City (8.) | ||||
(19.) Kettering | 3:5 | Hayes & Yeading (17.) | ||||
(7.) Kidderminster | 1:1 | Grimsby Town (16.) | ||||
(9.) Luton | 0:1 | Cambridge Utd. (6.) | ||||
(15.) Stockport | 2:4 | Fleetwood (3.) | ||||
(4.) Wrexham | 1:3 | Mansfield Town (5.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/1/114:00 PM | ||||||
(13.) Telford Utd | 1:1 | Hayes & Yeading (17.) | ||||
(4.) Braintree | 1:2 | Fleetwood (2.) | ||||
(23.) Darlington | 2:0 | Newport County (22.) | ||||
(15.) Forest Green | 1:1 | Mansfield Town (8.) | ||||
(1.) Gateshead | 1:1 | Tamworth (11.) | ||||
(14.) Grimsby Town | 5:2 | Alfreton (21.) | ||||
(20.) Kettering | 0:1 | Kidderminster (5.) | ||||
(18.) Lincoln City | 2:0 | Bath City (24.) | ||||
(6.) Luton | 5:1 | Barrow (12.) | ||||
(10.) Southport | 1:0 | Cambridge Utd. (9.) | ||||
(16.) Stockport | 1:2 | York City (7.) | ||||
(3.) Wrexham | 1:0 | Ebbsfleet (19.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 10/6/118:45 PM | ||||||
(10.) Cambridge Utd. | 2:2 | Stockport (16.) | ||||
Sat 10/8/114:00 PM | ||||||
(21.) Alfreton | 1:1 | Kettering (19.) | ||||
(12.) Barrow | 2:1 | Telford Utd (14.) | ||||
(24.) Bath City | 2:0 | Darlington (23.) | ||||
(20.) Ebbsfleet | 0:1 | Gateshead (1.) | ||||
(3.) Fleetwood | 0:0 | Forest Green (13.) | ||||
(8.) Kidderminster | 1:2 | Luton (5.) | ||||
(6.) Mansfield Town | 2:1 | Grimsby Town (15.) | ||||
(22.) Newport County | 0:3 | Southport (9.) | ||||
(11.) Tamworth | 4:0 | Lincoln City (18.) | ||||
(4.) York City | 6:2 | Braintree (7.) | ||||
Sun 10/9/114:00 PM | ||||||
(17.) Hayes & Yeading | 0:2 | Wrexham (2.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/4/118:45 PM | ||||||
(2.) Gateshead | 1:4 | Wrexham (1.) | ||||
Tue 10/11/118:45 PM | ||||||
(22.) Alfreton | 1:3 | Lincoln City (18.) | ||||
(24.) Bath City | 3:4 | Cambridge Utd. (7.) | ||||
(20.) Ebbsfleet | 2:2 | Luton (5.) | ||||
(3.) Fleetwood | 1:4 | Newport County (21.) | ||||
(12.) Grimsby Town | 5:2 | Barrow (13.) | ||||
(16.) Hayes & Yeading | 2:0 | Forest Green (15.) | ||||
(19.) Kettering | 2:1 | Braintree (8.) | ||||
(9.) Kidderminster | 2:2 | Telford Utd (14.) | ||||
(11.) Southport | 1:1 | York City (4.) | ||||
(17.) Stockport | 3:4 | Darlington (23.) | ||||
Tue 2/21/128:45 PM | ||||||
(10.) Tamworth | 2:1 | Newport County (21.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/14/118:45 PM | ||||||
(20.) Lincoln City | 1:3 | Fleetwood (2.) | ||||
Sat 10/15/114:00 PM | ||||||
(14.) Telford Utd | 0:2 | Ebbsfleet (18.) | ||||
(12.) Barrow | 3:1 | Hayes & Yeading (17.) | ||||
(9.) Braintree | 3:3 | Bath City (24.) | ||||
(6.) Cambridge Utd. | 3:0 | Alfreton (23.) | ||||
(21.) Darlington | 1:0 | Kidderminster (11.) | ||||
(16.) Forest Green | 0:1 | Kettering (15.) | ||||
(3.) Luton | 5:1 | Gateshead (5.) | ||||
(10.) Mansfield Town | 1:3 | Southport (8.) | ||||
(22.) Newport County | 1:2 | Tamworth (7.) | ||||
(1.) Wrexham | 4:0 | Stockport (19.) | ||||
(4.) York City | 2:1 | Grimsby Town (13.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/18/118:45 PM | ||||||
(13.) Forest Green | 2:1 | Telford Utd (17.) | ||||
(23.) Alfreton | 1:4 | Fleetwood (2.) | ||||
(24.) Bath City | 0:2 | Stockport (16.) | ||||
(22.) Darlington | 0:1 | Barrow (12.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 3:1 | Grimsby Town (14.) | ||||
(8.) Gateshead | 2:3 | Southport (5.) | ||||
(9.) Kidderminster | 5:4 | Braintree (11.) | ||||
(20.) Lincoln City | 1:1 | Mansfield Town (10.) | ||||
(6.) Luton | 0:1 | Wrexham (1.) | ||||
(21.) Newport County | 3:1 | Kettering (18.) | ||||
(4.) Tamworth | 2:1 | Hayes & Yeading (19.) | ||||
(3.) York City | 2:2 | Cambridge Utd. (7.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/21/118:45 PM | ||||||
(5.) Cambridge Utd. | 2:0 | Lincoln City (20.) | ||||
(14.) Grimsby Town | 0:1 | Luton (4.) | ||||
Sat 10/22/114:00 PM | ||||||
(18.) Telford Utd | 1:2 | Gateshead (6.) | ||||
(11.) Barrow | 3:1 | Kidderminster (12.) | ||||
(10.) Braintree | 3:1 | Darlington (22.) | ||||
(2.) Fleetwood | 4:1 | Bath City (24.) | ||||
(19.) Hayes & Yeading | 2:4 | York City (3.) | ||||
(16.) Kettering | 2:2 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(9.) Mansfield Town | 3:2 | Alfreton (23.) | ||||
(8.) Southport | 1:1 | Tamworth (7.) | ||||
(1.) Wrexham | 0:0 | Newport County (21.) | ||||
4:45 PM | ||||||
(17.) Stockport | 0:1 | Forest Green (13.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/5/114:00 PM | ||||||
(11.) Mansfield Town | 1:2 | Cambridge Utd. (3.) | ||||
(24.) Bath City | 2:2 | Grimsby Town (15.) | ||||
(21.) Darlington | 1:0 | Telford Utd (19.) | ||||
(13.) Forest Green | 4:1 | Alfreton (23.) | ||||
(6.) Gateshead | 2:2 | Braintree (10.) | ||||
(18.) Kettering | 2:3 | Southport (5.) | ||||
(9.) Kidderminster | 2:0 | Tamworth (8.) | ||||
(17.) Lincoln City | 2:1 | Barrow (12.) | ||||
(7.) Luton | 1:2 | Fleetwood (2.) | ||||
(22.) Newport County | 0:1 | Ebbsfleet (14.) | ||||
(16.) Stockport | 3:3 | Hayes & Yeading (20.) | ||||
(4.) York City | 0:0 | Wrexham (1.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/18/118:45 PM | ||||||
(9.) Tamworth | 2:2 | Kettering (16.) | ||||
Sat 11/19/114:00 PM | ||||||
(18.) Telford Utd | 0:0 | Mansfield Town (10.) | ||||
(23.) Alfreton | 1:1 | Gateshead (6.) | ||||
(12.) Barrow | 0:0 | York City (5.) | ||||
(11.) Braintree | 1:5 | Forest Green (13.) | ||||
(4.) Cambridge Utd. | 1:1 | Luton (7.) | ||||
(14.) Ebbsfleet | 1:3 | Darlington (20.) | ||||
(15.) Grimsby Town | 2:2 | Newport County (22.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 1:3 | Kidderminster (8.) | ||||
(3.) Southport | 2:1 | Bath City (24.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Lincoln City (19.) | ||||
6:45 PM | ||||||
(2.) Fleetwood | 2:1 | Stockport (17.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/26/114:00 PM | ||||||
(16.) Telford Utd | 1:0 | Barrow (13.) | ||||
(23.) Alfreton | 3:2 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(24.) Bath City | 1:1 | Mansfield Town (10.) | ||||
(11.) Braintree | 0:0 | Wrexham (1.) | ||||
(18.) Darlington | 2:0 | Tamworth (9.) | ||||
(12.) Forest Green | 1:1 | York City (5.) | ||||
(7.) Gateshead | 1:1 | Fleetwood (2.) | ||||
(19.) Kettering | 1:2 | Grimsby Town (14.) | ||||
(8.) Kidderminster | 0:0 | Cambridge Utd. (4.) | ||||
(17.) Lincoln City | 3:0 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(22.) Newport County | 0:1 | Luton (6.) | ||||
(20.) Stockport | 0:1 | Southport (3.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 11/29/118:45 PM | ||||||
(12.) Barrow | 1:0 | Alfreton (23.) | ||||
(5.) Cambridge Utd. | 1:1 | Bath City (24.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 3:3 | Kidderminster (8.) | ||||
(2.) Fleetwood | 3:0 | Kettering (19.) | ||||
(14.) Grimsby Town | 7:0 | Stockport (21.) | ||||
(22.) Hayes & Yeading | 0:4 | Newport County (20.) | ||||
(6.) Luton | 1:1 | Telford Utd (16.) | ||||
(11.) Mansfield Town | 1:1 | Gateshead (7.) | ||||
(3.) Southport | 1:3 | Forest Green (10.) | ||||
(9.) Tamworth | 1:0 | Braintree (13.) | ||||
(4.) York City | 2:0 | Lincoln City (17.) | ||||
Wed 11/30/118:45 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 2:1 | Darlington (18.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/3/114:00 PM | ||||||
(12.) Barrow | 1:1 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(24.) Bath City | 3:1 | Telford Utd (16.) | ||||
(17.) Darlington | 0:0 | Forest Green (11.) | ||||
(8.) Mansfield Town | 4:1 | Braintree (14.) | ||||
(18.) Newport County | 1:0 | Lincoln City (19.) | ||||
(3.) Southport | 2:1 | Alfreton (23.) | ||||
(4.) York City | 7:0 | Kettering (20.) | ||||
Tue 12/20/118:45 PM | ||||||
(22.) Hayes & Yeading | 1:3 | Fleetwood (2.) | ||||
Tue 1/10/128:45 PM | ||||||
(7.) Cambridge Utd. | 0:1 | Grimsby Town (13.) | ||||
(6.) Gateshead | 2:1 | Kidderminster (9.) | ||||
(5.) Luton | 1:0 | Stockport (21.) | ||||
Sat 1/14/124:00 PM | ||||||
(10.) Tamworth | 1:2 | Wrexham (1.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 12/6/118:45 PM | ||||||
(16.) Telford Utd | 0:0 | York City (3.) | ||||
(23.) Alfreton | 3:2 | Newport County (19.) | ||||
(14.) Braintree | 0:3 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 0:0 | Cambridge Utd. (7.) | ||||
(9.) Forest Green | 3:1 | Tamworth (11.) | ||||
(13.) Grimsby Town | 0:0 | Mansfield Town (10.) | ||||
(20.) Kettering | 0:0 | Darlington (17.) | ||||
(8.) Kidderminster | 4:1 | Bath City (24.) | ||||
(18.) Lincoln City | 1:1 | Luton (6.) | ||||
(22.) Stockport | 0:1 | Gateshead (5.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Southport (4.) | ||||
Tue 1/10/128:45 PM | ||||||
(2.) Fleetwood | 4:1 | Barrow (12.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/17/114:00 PM | ||||||
(14.) Braintree | 2:1 | Telford Utd (18.) | ||||
(15.) Darlington | 2:0 | Cambridge Utd. (8.) | ||||
(9.) Forest Green | 0:2 | Lincoln City (16.) | ||||
(12.) Grimsby Town | 4:3 | Ebbsfleet (17.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 1:1 | Barrow (13.) | ||||
(20.) Kettering | 1:1 | Bath City (24.) | ||||
(19.) Newport County | 0:1 | Fleetwood (2.) | ||||
(3.) Southport | 3:1 | Mansfield Town (10.) | ||||
(22.) Stockport | 0:0 | Alfreton (23.) | ||||
(11.) Tamworth | 1:3 | Luton (4.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:1 | Gateshead (6.) | ||||
Mon 12/19/118:45 PM | ||||||
(5.) York City | 2:3 | Kidderminster (7.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 12/26/111:00 PM | ||||||
(18.) Telford Utd | 0:2 | Wrexham (1.) | ||||
(7.) Gateshead | 1:1 | Darlington (16.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(15.) Ebbsfleet | 3:1 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(17.) Lincoln City | 1:2 | Grimsby Town (10.) | ||||
2:30 PM | ||||||
(8.) Cambridge Utd. | 2:0 | Braintree (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(22.) Alfreton | 5:2 | Tamworth (13.) | ||||
(11.) Barrow | 1:0 | Stockport (23.) | ||||
(2.) Fleetwood | 2:2 | Southport (4.) | ||||
(6.) Kidderminster | 1:0 | Forest Green (12.) | ||||
(3.) Luton | 5:0 | Kettering (20.) | ||||
(9.) Mansfield Town | 1:1 | York City (5.) | ||||
Tue 1/3/128:45 PM | ||||||
(24.) Bath City | 3:2 | Newport County (19.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/1/121:00 PM | ||||||
(16.) Darlington | 0:1 | Gateshead (5.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) Braintree | 3:2 | Cambridge Utd. (8.) | ||||
(11.) Forest Green | 1:1 | Kidderminster (7.) | ||||
(9.) Grimsby Town | 3:1 | Lincoln City (17.) | ||||
(22.) Kettering | 0:5 | Luton (3.) | ||||
(4.) Southport | 0:6 | Fleetwood (2.) | ||||
(20.) Stockport | 3:2 | Barrow (12.) | ||||
(14.) Tamworth | 2:2 | Alfreton (21.) | ||||
(1.) Wrexham | 4:0 | Telford Utd (19.) | ||||
(6.) York City | 2:2 | Mansfield Town (10.) | ||||
Tue 1/17/128:45 PM | ||||||
(23.) Hayes & Yeading | 1:2 | Ebbsfleet (15.) | ||||
Tue 2/14/128:45 PM | ||||||
(18.) Newport County | 1:0 | Bath City (24.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 1/5/128:30 PM | ||||||
(8.) Cambridge Utd. | 3:0 | Southport (7.) | ||||
Sat 1/7/124:00 PM | ||||||
(17.) Telford Utd | 3:1 | Kettering (22.) | ||||
(21.) Alfreton | 2:5 | Grimsby Town (9.) | ||||
(11.) Barrow | 3:0 | Darlington (16.) | ||||
(24.) Bath City | 1:1 | Braintree (13.) | ||||
(4.) Gateshead | 2:0 | Stockport (20.) | ||||
(6.) Kidderminster | 3:1 | Hayes & Yeading (23.) | ||||
(18.) Lincoln City | 0:2 | York City (5.) | ||||
(3.) Luton | 2:0 | Newport County (19.) | ||||
(10.) Mansfield Town | 1:0 | Forest Green (12.) | ||||
Sat 2/4/124:00 PM | ||||||
(2.) Fleetwood | 2:2 | Tamworth (14.) | ||||
Tue 3/13/128:45 PM | ||||||
(15.) Ebbsfleet | 0:5 | Wrexham (1.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/21/124:00 PM | ||||||
(17.) Telford Utd | 1:2 | Cambridge Utd. (7.) | ||||
(21.) Alfreton | 0:2 | Kidderminster (5.) | ||||
(13.) Braintree | 2:2 | Stockport (20.) | ||||
(16.) Darlington | 0:1 | Fleetwood (2.) | ||||
(6.) Gateshead | 3:3 | Lincoln City (18.) | ||||
(9.) Grimsby Town | 6:0 | Bath City (24.) | ||||
(10.) Mansfield Town | 3:2 | Hayes & Yeading (23.) | ||||
(19.) Newport County | 0:0 | Forest Green (12.) | ||||
(8.) Southport | 3:3 | Luton (3.) | ||||
(14.) Tamworth | 2:3 | Barrow (11.) | ||||
(1.) Wrexham | 4:1 | Kettering (22.) | ||||
(4.) York City | 3:2 | Ebbsfleet (15.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 1/24/128:45 PM | ||||||
(11.) Barrow | 2:2 | Grimsby Town (9.) | ||||
(24.) Bath City | 0:3 | Alfreton (21.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 3:0 | Tamworth (14.) | ||||
(2.) Fleetwood | 3:1 | Braintree (13.) | ||||
(12.) Forest Green | 1:0 | Wrexham (1.) | ||||
(23.) Hayes & Yeading | 3:2 | Darlington (18.) | ||||
(22.) Kettering | 2:1 | Gateshead (6.) | ||||
(5.) Kidderminster | 1:1 | York City (4.) | ||||
(16.) Lincoln City | 2:0 | Southport (8.) | ||||
(20.) Stockport | 2:2 | Telford Utd (17.) | ||||
Wed 1/25/128:30 PM | ||||||
(3.) Luton | 0:0 | Mansfield Town (10.) | ||||
Tue 3/20/128:45 PM | ||||||
(7.) Cambridge Utd. | 1:1 | Newport County (19.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/28/124:00 PM | ||||||
(13.) Braintree | 1:0 | Barrow (11.) | ||||
(9.) Cambridge Utd. | 0:1 | Tamworth (14.) | ||||
(18.) Darlington | 2:2 | York City (4.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 0:3 | Mansfield Town (10.) | ||||
(12.) Forest Green | 1:2 | Fleetwood (2.) | ||||
(8.) Gateshead | 2:3 | Newport County (16.) | ||||
(7.) Grimsby Town | 2:0 | Telford Utd (19.) | ||||
(23.) Hayes & Yeading | 0:2 | Southport (6.) | ||||
(21.) Kettering | 1:0 | Lincoln City (17.) | ||||
(3.) Luton | 1:0 | Alfreton (22.) | ||||
(20.) Stockport | 2:1 | Kidderminster (5.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Bath City (24.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/21/128:45 PM | ||||||
(11.) Barrow | 1:0 | Luton (3.) | ||||
(24.) Bath City | 0:1 | Hayes & Yeading (23.) | ||||
(2.) Fleetwood | 6:2 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(7.) Kidderminster | 0:1 | Wrexham (1.) | ||||
(10.) Mansfield Town | 5:2 | Darlington (20.) | ||||
Wed 2/22/128:30 PM | ||||||
(4.) York City | 1:2 | Gateshead (5.) | ||||
Tue 3/6/128:45 PM | ||||||
(22.) Alfreton | 6:1 | Stockport (21.) | ||||
(17.) Newport County | 3:4 | Braintree (12.) | ||||
Tue 3/13/128:45 PM | ||||||
(8.) Southport | 0:0 | Kettering (19.) | ||||
Tue 3/27/128:45 PM | ||||||
(16.) Telford Utd | 2:0 | Forest Green (13.) | ||||
(14.) Tamworth | 1:1 | Grimsby Town (9.) | ||||
Tue 4/3/128:45 PM | ||||||
(18.) Lincoln City | 0:1 | Cambridge Utd. (6.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/12/114:00 PM | ||||||
(15.) Ebbsfleet | 2:1 | Stockport (21.) | ||||
Tue 2/14/128:45 PM | ||||||
(17.) Lincoln City | 3:3 | Braintree (12.) | ||||
(5.) Southport | 2:0 | Darlington (20.) | ||||
Tue 2/21/128:45 PM | ||||||
(19.) Kettering | 1:3 | Forest Green (13.) | ||||
Tue 3/6/128:45 PM | ||||||
(11.) Barrow | 0:1 | Bath City (24.) | ||||
(8.) Cambridge Utd. | 1:2 | Mansfield Town (7.) | ||||
(2.) Fleetwood | 2:1 | Grimsby Town (10.) | ||||
(6.) York City | 0:0 | Tamworth (14.) | ||||
(4.) Gateshead | 2:0 | Hayes & Yeading (23.) | ||||
Wed 3/7/128:30 PM | ||||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Luton (3.) | ||||
Tue 3/13/128:45 PM | ||||||
(16.) Telford Utd | 2:1 | Kidderminster (9.) | ||||
Tue 3/20/128:45 PM | ||||||
(22.) Alfreton | 3:6 | Mansfield Town (7.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/11/124:00 PM | ||||||
(21.) Stockport | 2:2 | Newport County (19.) | ||||
Tue 3/13/128:45 PM | ||||||
(8.) Cambridge Utd. | 1:0 | Barrow (12.) | ||||
(10.) Grimsby Town | 2:3 | York City (5.) | ||||
(7.) Mansfield Town | 1:1 | Fleetwood (2.) | ||||
Tue 3/20/128:45 PM | ||||||
(11.) Forest Green | 3:0 | Luton (4.) | ||||
(3.) Gateshead | 1:0 | Bath City (24.) | ||||
(18.) Kettering | 2:1 | Telford Utd (16.) | ||||
(14.) Tamworth | 0:0 | Kidderminster (9.) | ||||
Tue 3/27/128:45 PM | ||||||
(13.) Braintree | 0:0 | Southport (6.) | ||||
(22.) Darlington | 2:4 | Wrexham (1.) | ||||
(15.) Ebbsfleet | 1:2 | Alfreton (20.) | ||||
(23.) Hayes & Yeading | 1:2 | Lincoln City (17.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 2/17/128:30 PM | ||||||
(6.) Southport | 1:2 | Grimsby Town (9.) | ||||
Sat 2/18/124:00 PM | ||||||
(10.) Kidderminster | 1:1 | Lincoln City (17.) | ||||
(3.) Luton | 3:0 | Tamworth (14.) | ||||
(18.) Newport County | 1:0 | Mansfield Town (7.) | ||||
(1.) Wrexham | 4:1 | Hayes & Yeading (23.) | ||||
(4.) York City | 2:1 | Stockport (21.) | ||||
(16.) Telford Utd | 1:0 | Braintree (13.) | ||||
(19.) Alfreton | 3:1 | Darlington (22.) | ||||
(12.) Barrow | 3:0 | Kettering (20.) | ||||
(24.) Bath City | 2:3 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(2.) Fleetwood | 1:0 | Cambridge Utd. (8.) | ||||
(11.) Forest Green | 2:1 | Gateshead (5.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/25/123:00 PM | ||||||
(15.) Ebbsfleet | 1:2 | Southport (6.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) Barrow | 1:1 | Forest Green (11.) | ||||
(24.) Bath City | 1:2 | Kidderminster (9.) | ||||
(13.) Braintree | 2:1 | Kettering (21.) | ||||
(2.) Fleetwood | 4:0 | Alfreton (19.) | ||||
(18.) Lincoln City | 1:1 | Telford Utd (16.) | ||||
(7.) Mansfield Town | 2:1 | Tamworth (14.) | ||||
(20.) Stockport | 1:0 | Wrexham (1.) | ||||
Tue 3/13/128:45 PM | ||||||
(22.) Darlington | 1:1 | Luton (3.) | ||||
Sat 3/17/124:00 PM | ||||||
(10.) Cambridge Utd. | 0:1 | Gateshead (4.) | ||||
Tue 3/20/128:45 PM | ||||||
(23.) Hayes & Yeading | 1:2 | Grimsby Town (8.) | ||||
Tue 4/3/128:45 PM | ||||||
(17.) Newport County | 2:1 | York City (5.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/3/124:00 PM | ||||||
(20.) Alfreton | 0:0 | Telford Utd (16.) | ||||
(22.) Darlington | 0:1 | Stockport (19.) | ||||
(11.) Forest Green | 2:1 | Cambridge Utd. (10.) | ||||
(5.) Gateshead | 2:3 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(8.) Grimsby Town | 1:1 | Braintree (13.) | ||||
(21.) Kettering | 0:1 | Wrexham (1.) | ||||
(9.) Kidderminster | 1:2 | Barrow (12.) | ||||
(3.) Luton | 2:0 | Bath City (24.) | ||||
(6.) Mansfield Town | 2:1 | Lincoln City (18.) | ||||
(7.) Southport | 1:1 | Newport County (17.) | ||||
(14.) Tamworth | 0:3 | Fleetwood (2.) | ||||
(4.) York City | 2:0 | Hayes & Yeading (23.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/9/128:30 PM | ||||||
(10.) Kidderminster | 0:2 | Fleetwood (2.) | ||||
Sat 3/10/124:00 PM | ||||||
(17.) Telford Utd | 0:1 | Southport (6.) | ||||
(13.) Braintree | 3:1 | Gateshead (7.) | ||||
(8.) Grimsby Town | 2:1 | Forest Green (11.) | ||||
(23.) Hayes & Yeading | 1:0 | Kettering (21.) | ||||
(19.) Lincoln City | 0:1 | Alfreton (18.) | ||||
(20.) Stockport | 0:1 | Cambridge Utd. (9.) | ||||
(1.) Wrexham | 2:0 | Barrow (12.) | ||||
(14.) Tamworth | 0:1 | Mansfield Town (5.) | ||||
Tue 3/27/128:45 PM | ||||||
(24.) Bath City | 0:1 | York City (4.) | ||||
Tue 4/17/128:45 PM | ||||||
(3.) Luton | 3:0 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(16.) Newport County | 0:0 | Darlington (22.) |
39.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/17/124:00 PM | ||||||
(18.) Telford Utd | 1:4 | Fleetwood (1.) | ||||
(24.) Bath City | 2:1 | Lincoln City (19.) | ||||
(13.) Braintree | 1:4 | Kidderminster (9.) | ||||
(23.) Darlington | 0:2 | Ebbsfleet (14.) | ||||
(11.) Forest Green | 1:3 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(8.) Grimsby Town | 0:0 | Tamworth (15.) | ||||
(22.) Kettering | 0:2 | Alfreton (16.) | ||||
(5.) Mansfield Town | 7:0 | Barrow (12.) | ||||
(6.) Southport | 5:0 | Stockport (20.) | ||||
Tue 4/17/128:45 PM | ||||||
(10.) Cambridge Utd. | 0:1 | York City (4.) | ||||
Tue 4/24/128:45 PM | ||||||
(7.) Gateshead | 0:0 | Luton (3.) | ||||
(17.) Newport County | 0:1 | Wrexham (2.) |
40.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/24/124:00 PM | ||||||
(16.) Alfreton | 2:1 | Cambridge Utd. (10.) | ||||
(13.) Barrow | 0:4 | Braintree (12.) | ||||
(14.) Ebbsfleet | 1:0 | Kettering (22.) | ||||
(1.) Fleetwood | 2:0 | Mansfield Town (6.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 0:0 | Telford Utd (17.) | ||||
(9.) Kidderminster | 3:1 | Darlington (23.) | ||||
(19.) Lincoln City | 2:0 | Newport County (18.) | ||||
(3.) Luton | 1:1 | Grimsby Town (8.) | ||||
(20.) Stockport | 4:0 | Bath City (24.) | ||||
(15.) Tamworth | 1:1 | Gateshead (7.) | ||||
(2.) Wrexham | 1:2 | Forest Green (11.) | ||||
(4.) York City | 1:2 | Southport (5.) |
41.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/30/128:30 PM | ||||||
(4.) Luton | 1:2 | York City (3.) | ||||
Sat 3/31/124:00 PM | ||||||
(19.) Telford Utd | 3:3 | Darlington (23.) | ||||
(24.) Bath City | 1:4 | Fleetwood (1.) | ||||
(12.) Braintree | 1:2 | Alfreton (15.) | ||||
(11.) Cambridge Utd. | 1:1 | Wrexham (2.) | ||||
(10.) Forest Green | 3:0 | Barrow (13.) | ||||
(9.) Grimsby Town | 1:2 | Kidderminster (7.) | ||||
(22.) Kettering | 1:3 | Stockport (20.) | ||||
(18.) Lincoln City | 4:0 | Tamworth (16.) | ||||
(5.) Mansfield Town | 1:0 | Ebbsfleet (14.) | ||||
(17.) Newport County | 1:0 | Gateshead (8.) | ||||
(6.) Southport | 1:2 | Hayes & Yeading (21.) |
42.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/6/124:00 PM | ||||||
(10.) Forest Green | 3:1 | Ebbsfleet (15.) | ||||
(2.) Wrexham | 0:1 | Alfreton (14.) | ||||
8:45 PM | ||||||
(18.) Newport County | 0:0 | Telford Utd (20.) | ||||
(16.) Tamworth | 0:1 | Bath City (24.) | ||||
Sat 4/7/124:00 PM | ||||||
(12.) Braintree | 3:1 | Luton (5.) | ||||
(22.) Darlington | 0:0 | Grimsby Town (9.) | ||||
(8.) Gateshead | 2:0 | Barrow (13.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 0:0 | Cambridge Utd. (11.) | ||||
(23.) Kettering | 0:3 | Mansfield Town (3.) | ||||
(7.) Southport | 1:2 | Kidderminster (6.) | ||||
(17.) Stockport | 4:0 | Lincoln City (19.) | ||||
(4.) York City | 0:1 | Fleetwood (1.) |
43.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/9/124:00 PM | ||||||
(15.) Alfreton | 0:2 | York City (4.) | ||||
(13.) Barrow | 2:2 | Southport (7.) | ||||
(24.) Bath City | 0:2 | Forest Green (10.) | ||||
(11.) Cambridge Utd. | 2:0 | Kettering (23.) | ||||
(14.) Ebbsfleet | 1:1 | Braintree (12.) | ||||
(8.) Grimsby Town | 2:0 | Gateshead (9.) | ||||
(6.) Kidderminster | 3:2 | Newport County (20.) | ||||
(17.) Lincoln City | 5:0 | Darlington (22.) | ||||
(5.) Luton | 4:2 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(3.) Mansfield Town | 2:1 | Stockport (19.) | ||||
Tue 4/10/128:30 PM | ||||||
(1.) Fleetwood | 1:1 | Wrexham (2.) | ||||
Tue 4/17/128:45 PM | ||||||
(18.) Telford Utd | 1:0 | Tamworth (16.) |
44.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/13/128:30 PM | ||||||
(1.) Fleetwood | 2:2 | Lincoln City (17.) | ||||
Sat 4/14/124:00 PM | ||||||
(15.) Alfreton | 0:0 | Luton (6.) | ||||
(13.) Barrow | 1:3 | Cambridge Utd. (11.) | ||||
(22.) Darlington | 2:2 | Bath City (24.) | ||||
(14.) Ebbsfleet | 3:2 | Telford Utd (18.) | ||||
(8.) Gateshead | 1:0 | Forest Green (10.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 1:3 | Mansfield Town (3.) | ||||
(5.) Kidderminster | 6:1 | Kettering (23.) | ||||
(19.) Stockport | 1:1 | Braintree (12.) | ||||
(16.) Tamworth | 2:2 | Southport (7.) | ||||
(2.) Wrexham | 2:2 | Grimsby Town (9.) | ||||
(4.) York City | 1:1 | Newport County (20.) |
45.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/20/128:30 PM | ||||||
(3.) Mansfield Town | 2:0 | Wrexham (2.) | ||||
Sat 4/21/124:00 PM | ||||||
(20.) Telford Utd | 0:0 | Grimsby Town (10.) | ||||
(24.) Bath City | 4:2 | Gateshead (8.) | ||||
(12.) Braintree | 0:1 | York City (4.) | ||||
(11.) Cambridge Utd. | 2:0 | Fleetwood (1.) | ||||
(9.) Forest Green | 2:0 | Darlington (22.) | ||||
(23.) Kettering | 1:1 | Barrow (13.) | ||||
(19.) Lincoln City | 0:1 | Hayes & Yeading (21.) | ||||
(5.) Luton | 1:0 | Kidderminster (6.) | ||||
(17.) Newport County | 1:0 | Alfreton (15.) | ||||
(7.) Southport | 3:3 | Ebbsfleet (14.) | ||||
(16.) Stockport | 2:0 | Tamworth (18.) |
46.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/28/122:00 PM | ||||||
(15.) Alfreton | 2:1 | Bath City (24.) | ||||
(13.) Barrow | 3:1 | Newport County (19.) | ||||
(22.) Darlington | 3:1 | Kettering (23.) | ||||
(14.) Ebbsfleet | 2:3 | Lincoln City (17.) | ||||
(1.) Fleetwood | 0:2 | Luton (5.) | ||||
(8.) Gateshead | 3:0 | Telford Utd (20.) | ||||
(11.) Grimsby Town | 0:1 | Southport (7.) | ||||
(21.) Hayes & Yeading | 1:2 | Stockport (16.) | ||||
(6.) Kidderminster | 0:3 | Mansfield Town (3.) | ||||
(18.) Tamworth | 2:2 | Cambridge Utd. (9.) | ||||
(2.) Wrexham | 5:1 | Braintree (12.) | ||||
(4.) York City | 1:0 | Forest Green (10.) |