Profile
Name in home country:
Рубцов Евгений Александрович
Date of birth/Age:
Feb 15, 1993 (31)
Citizenship:
Russia
Residence:
Nizhni Novgorod
Club:
Unknown
Record of all refereed matches 2023/2024
The result is either the total result or the result of a selected season.
2. Division B
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||||||||||||||
1 | Apr 7, 2024 | Zenit Penza | Kolomna | 3:1 | 4 | 1 | - | 1 | |||||||||
3 | Apr 21, 2024 | Spartak Tambov | Salyut Belgorod | 3:2 | 4 | - | - | - | |||||||||
4 | Apr 28, 2024 | Znamya Truda | Baltika-BFU | 1:1 | 2 | - | - | 1 | |||||||||
6 | May 18, 2024 | Uralets-TS | Amkar Perm | 0:1 | 5 | - | - | - | |||||||||
8 | May 26, 2024 | Baltika-BFU | Zvezda S-Pb | 1:0 | 2 | - | - | - | |||||||||
8 | Jun 2, 2024 | Ural 2 | Dinamo Barnaul | 2:1 | 7 | - | 1 | - |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
5 | Aug 13, 2023 | Khimik-August (3.) | Akron-2 (9.) | 2:0 | 3 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 2 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
13 | Oct 15, 2023 | Torpedo 2 (17.) | Zenit 2 S-Pb (2.) | 0:0 | 2 | 1 | - | - | |||||||||
14 | Oct 22, 2023 | Torpedo Vlad. (18.) | Rodina-M Moscow (11.) | 0:1 | 2 | - | 1 | - | |||||||||
15 | Oct 29, 2023 | Dynamo 2 (4.) | Enisey 2 (12.) | 3:0 | 4 | - | - | - |
Second League Division B Gruppe 3 (-2023)
Matchday | Date | Home team | Away team | Result | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/24 | |||||||||||||||||
1 | Jul 22, 2023 | Krasnoe Znamya (13.) | Composite PP (7.) | 2:3 | 4 | - | - | 1 | |||||||||
5 | Aug 19, 2023 | Arsenal-2 Tula (7.) | Peresvet (16.) | 5:2 | 5 | 1 | - | - | |||||||||
8 | Sep 11, 2023 | Kolomna (18.) | Spartak Tambov (5.) | 1:2 | 6 | 2 | - | - | |||||||||
11 | Oct 1, 2023 | Sakhalinets M. (5.) | Kosmos Dolgopr. (14.) | 2:1 | 4 | - | - | 1 |