Leeds | 1:1 | Liverpool |
|
||||||||
CS Mioveni | 4:0 | SSU Poli | |||||||||
Csikszereda | 1:2 | D. Calarasi | |||||||||
FC U Craiova | 1:0 | FC Rapid | |||||||||
PAS Lamia | 0:0 | AE Larisa | |||||||||
KMSK Deinze | 0:1 | KVC Westerlo | |||||||||
Randers FC | 0:0 | FC Midtjylland | |||||||||
Hebar P. | 2:1 | Lokomotiv GO | |||||||||
Septemvri Sofia | 4:0 | Sozopol | |||||||||
S. Simitli | 1:1 | Ludogorets II | |||||||||
Yantra | 0:1 | Sportist Svoge | |||||||||
Strumska Slava | 0:2 | Loko Sofia | |||||||||
Pirin | 4:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Sportivo Las Parejas | 0:0 | Racing (Cba) | |||||||||
CA Colon | 2:2 | Godoy Cruz | |||||||||
Banfield | 0:1 | Platense | |||||||||
Ind. Rivadavia | 1:1 | CA Güemes | |||||||||
Nueva Chicago | 0:1 | San Martín (T) | |||||||||
Tigre | 1:0 | Dep. Maipú | |||||||||
Chacarita Jrs. | 2:0 | Belgrano | |||||||||
Quilmes | 0:0 | Agropecuario | |||||||||
Santos Laguna | 3:1 | Toluca | |||||||||
Monterrey | 0:1 | Pachuca | |||||||||
Vancouver | 1:0 | Portland | |||||||||
San Luis | 0:1 | Rangers Talca | |||||||||
Santa Cruz | 2:2 | U. Concepción | |||||||||
S. Morning | 1:2 | Magallanes | |||||||||
Zamora FC | 0:0 | Portuguesa FC | |||||||||
Berrechid | 1:1 | FAR Rabat | |||||||||
MAS Fes | 1:1 | SCC Mohammedia | |||||||||
Difaâ El Jadida | 0:0 | Ittihad Tanger | |||||||||
New Amsterdam | 2:3 | LA Force | |||||||||
Stumptown | 1:1 | Cal United | |||||||||
Botafogo-SP | 0:0 | Palmeiras |
|
||||||||
Santos | 2:1 | Inter Limeira | |||||||||
Corinthians | 2:0 | Ituano | |||||||||
Grêmio | 3:1 | Novo Hamburgo | |||||||||
Brasil Pelotas | 1:0 | São Luiz | |||||||||
Iporá EC | 2:1 | Jaraguá EC | |||||||||
Ethnikos | 0:2 | Pafos FC | |||||||||
Nea Salamis | 1:1 | Karmiotissa | |||||||||
Triestina | 3:2 | Südtirol | |||||||||
CD Leganés | 1:1 | Ponferradina | |||||||||
UD Almería | 1:1 | Espanyol | |||||||||
QRM | 1:1 | FC Annecy | |||||||||
SC Bastia | 1:0 | Lyon La Duchère | |||||||||
PSV U21 | 0:2 | De Graafschap | |||||||||
B. SAD U23 | 0:1 | Famalicão U23 | |||||||||
Portimonense 23 | 2:3 | Estoril U23 | |||||||||
SC Covilhã | 1:2 | Arouca | |||||||||
Vizela | 1:0 | Benfica B | |||||||||
Ümraniyespor | 4:3 | Ankaraspor | |||||||||
Altay SK | 4:1 | Adanaspor | |||||||||
Bandirmaspor | 2:3 | Boluspor | |||||||||
Samsunspor | 4:1 | Bursaspor | |||||||||
FC Winterthur | 1:2 | FC Thun | |||||||||
IMT Belgrad | 1:0 | Kolubara | |||||||||
Varbergs BoIS | 1:3 | Elfsborg | |||||||||
IFK Göteborg | 2:0 | AIK | |||||||||
Norrby | 2:0 | J-Södra IF | |||||||||
Zhetysu | 0:4 | Ordabasy | |||||||||
Aktobe | 0:3 | Shakhter K. | |||||||||
Kairat Almaty | 2:2 | Tobol Kostanay | |||||||||
FK Turan | 2:2 | Kaspiy Aktau | |||||||||
Wolves U21 | 1:1 | West Brom U21 | |||||||||
West Ham U21 | 2:1 | Everton U21 | |||||||||
Blackburn U21 | 2:2 | Liverpool U21 | |||||||||
Leicester U21 | 7:1 | Southampton U21 | |||||||||
Stoke U21 | 2:1 | Newcastle U21 | |||||||||
H. Nof HaGalil | 1:1 | H. Jerusalem | |||||||||
H Rishon leZion | 0:1 | Ness Ziona | |||||||||
Hapoel Acre | 2:3 | SC Kfar Qasem | |||||||||
B. Jerusalem | 2:2 | Bnei Yehuda | |||||||||
Saprissa | 0:5 | LD Alajuelense | |||||||||
AD San Carlos | 1:0 | Santos FC | |||||||||
Lubin U19 | postponed | Korona U19 | |||||||||
CS Emelec | 2:0 | Técnico U. | |||||||||
Valmiera | 2:0 | Spartaks | |||||||||
FC Urartu | 0:1 | Pyunik Yerevan | |||||||||
Ararat II | 1:1 | Ararat-Arm. II | |||||||||
BKMA Yerevan | 3:0 | Pyunik II | |||||||||
IFK Haninge | 1:0 | Täby FK | |||||||||
Dreams FC | 1:0 | Karela United | |||||||||
PSS Sleman | 1:1 | PERSIB |
|
||||||||
Floresti | 1:2 AET | Petrocub | |||||||||
Dinamo-Auto | 2:1 AET | Codru | |||||||||
Club León U20 | 1:2 | FC Juárez U20 | |||||||||