Man City | 1:0 | Arsenal |
|
||||||||
Newcastle | 1:4 | Man Utd |
|
||||||||
Everton | 2:2 | Liverpool |
|
||||||||
Chelsea | 3:3 | Southampton |
|
||||||||
Inter | 1:2 | AC Milan |
|
||||||||
SSC Napoli | 4:1 | Atalanta BC | |||||||||
Crotone | 1:1 | Juventus |
|
||||||||
Sampdoria | 3:0 | Lazio |
|
||||||||
Real Madrid | 0:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Getafe | 1:0 | Barcelona |
|
||||||||
Celta de Vigo | 0:2 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Granada CF | 1:0 | Sevilla FC |
|
||||||||
Sporting CP | 2:2 | FC Porto |
|
||||||||
SC Braga | 2:1 | Nacional | |||||||||
Gil Vicente | 1:1 | Tondela | |||||||||
Marítimo | 1:2 | Portimonense | |||||||||
Marseille | 3:1 | G. Bordeaux | |||||||||
Stade Reims | 1:3 | FC Lorient | |||||||||
Al-Hilal | 1:0 | Al-Ain | |||||||||
Al-Shabab | 1:0 | Abha | |||||||||
Al-Taawoun | 1:1 | Al-Faisaly | |||||||||
Al-Wehda | 2:1 | Al-Qadsiah | |||||||||
Celtic | 0:2 | Rangers | |||||||||
Ross County | 0:0 | Hibernian FC | |||||||||
Dundee United | 0:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Livingston FC | 1:3 | Kilmarnock FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 3:5 | St. Johnstone | |||||||||
Standard Liège | 1:1 | Club Brugge |
|
||||||||
Cercle Brugge | 5:2 | KAA Gent |
|
||||||||
KV Mechelen | 1:2 | KV Kortrijk | |||||||||
Beerschot V.A. | 6:3 | Sint-Truiden | |||||||||
Zenit S-Pb | 3:1 | Sochi | |||||||||
Krasnodar | 3:1 | Rubin Kazan | |||||||||
Khimki | 2:3 | Spartak Moscow | |||||||||
Loko Moscow | 1:0 | Ufa | |||||||||
UD Las Palmas | 2:0 | UD Almería | |||||||||
UD Logroñés | 0:1 | CD Leganés | |||||||||
Albacete | 3:0 | CE Sabadell | |||||||||
FC Cartagena | 1:1 | CF Fuenlabrada | |||||||||
Castellón | 0:1 | CD Lugo | |||||||||
Trabzonspor | 0:2 | Basaksehir |
|
||||||||
C. Rizespor | 5:3 | Ankaragücü |
|
||||||||
Kayserispor | 1:3 | Sivasspor |
|
||||||||
Konyaspor | 1:1 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Shakhtar D. | 5:1 | PFK Lviv | |||||||||
Rukh Lviv | 0:2 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Zorya Lugansk | 1:1 | Kolos Kovalivka | |||||||||
FK Minaj | 0:1 | FK Mariupol | |||||||||
Olympiacos | 4:0 | Atromitos | |||||||||
Aris Saloniki | 1:0 | Apollon Smyrnis | |||||||||
Volos NPS | 2:1 | PAS Giannina | |||||||||
Frosinone | 1:0 | Ascoli | |||||||||
Salernitana | 4:1 | Pisa | |||||||||
Pescara | 1:2 | FC Empoli | |||||||||
Cremonese | 0:0 | Venezia | |||||||||
Cosenza | 1:1 | Cittadella | |||||||||
Reggiana | 0:1 | Chievo Verona | |||||||||
Pordenone | 3:3 | SPAL | |||||||||
Virtus Entella | 1:1 | Reggio Calabria | |||||||||
AZ Alkmaar | 2:2 | VVV-Venlo | |||||||||
Willem II | 0:3 | Twente FC | |||||||||
Heracles Almelo | 0:1 | RKC Waalwijk | |||||||||
Servette FC | 0:0 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Vaduz | 1:1 | FC Lugano |
|
||||||||
Dinamo Zagreb | 3:2 | HNK Gorica | |||||||||
HNK Rijeka | 2:1 | NK Varazdin | |||||||||
Cruzeiro | 0:0 | Juventude |
|
||||||||
Chapecoense | 1:1 | EC Vitória | |||||||||
Botafogo-SP | 1:2 | América-MG |
|
||||||||
CRB | 4:1 | Operário-PR | |||||||||
Brasil Pelotas | 0:0 | Figueirense FC | |||||||||
Confiança | 3:1 | Oeste | |||||||||
E. Braunschweig | 2:1 | VfL Bochum |
|
||||||||
Greuther Fürth | 0:1 | Hamburger SV |
|
||||||||
Karlsruher SC | 3:0 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Chicago | 2:2 | Kansas City | |||||||||
Goiás | 1:1 | EC Bahia |
|
||||||||
Mazatlán FC | 3:2 | FC Juárez | |||||||||
Necaxa | 2:0 | Club Tijuana | |||||||||
Molde FK | 4:2 | Bodø/Glimt | |||||||||
Mjøndalen | 2:0 | Brann | |||||||||
Arsenal U21 | 3:3 | Man Utd U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 3:2 | Derby U21 | |||||||||
Brighton U21 | 1:0 | Liverpool U21 | |||||||||
Al-Duhail SC | 2:1 | Qatar SC | |||||||||
Al-Sadd SC | 0:0 | Al-Khor SC | |||||||||
FC Midtjylland | 3:1 | Odense BK | |||||||||
Jagiellonia | 2:1 | Lech Poznan |
|
||||||||
Górnik Zabrze | 1:3 | Raków | |||||||||
Cracovia | 1:0 | Piast Gliwice | |||||||||
Arouca | 1:0 | Benfica B | |||||||||
Casa Pia | 2:1 | FC Porto B | |||||||||
Mafra | 2:0 | Vizela | |||||||||
Al-Nasr SC | 1:1 | Al-Jazira | |||||||||
Al-Ain FC | 2:0 | Khor Fakkan | |||||||||
Ittihad Kalba | 0:3 | Shabab Al-Ahli | |||||||||
Lommel SK | 1:1 | KVC Westerlo | |||||||||
Wydad AC | 0:2 | El Ahly | |||||||||
Samsunspor | 0:3 | Istanbulspor | |||||||||
Altay SK | 1:0 | Adana Demirspor | |||||||||
Ümraniyespor | 1:2 | A. Keciörengücü | |||||||||
Bandirmaspor | 1:1 | Eskisehirspor | |||||||||
Adanaspor | 5:2 | Altinordu | |||||||||
Ludogorets | 1:1 | Tsarsko Selo | |||||||||
CSKA-Sofia | 1:1 | Beroe | |||||||||
Peñarol | 1:2 | River Plate | |||||||||
Plaza Colonia | 0:3 | Cerro Largo | |||||||||
Cerezo Osaka | 4:1 | Yokohama F. M. | |||||||||
Olimpia | 1:1 | Nacional | |||||||||
FC Bayern II | 0:0 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 0:1 | W. Mannheim |
|
||||||||
Hansa Rostock | 1:1 | 1860 Munich |
|
||||||||
VfB Lübeck | 0:1 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 2:1 | SC Verl |
|
||||||||
FSV Zwickau | 1:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
Orlando Pirates | 1:0 | Cape Town City | |||||||||
Marumo | 2:3 | SuperSport Utd. | |||||||||
CFR Cluj | 2:1 | FC Botosani | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:4 | Sepsi OSK | |||||||||
Chindia | 1:0 | Gaz Metan | |||||||||
Go Ahead Eagles | 3:0 | FC Eindhoven | |||||||||
Seongnam FC | 0:1 | FC Seoul | |||||||||
JEF Utd. Chiba | 0:0 | Machida Zelvia | |||||||||
Tokyo Verdy | 0:0 | Tochigi SC | |||||||||
Tokushima Vort. | 0:1 | Ventforet Kofu | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:1 | V-V. Nagasaki | |||||||||
FC Ryukyu | 2:0 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 2:1 | Daegu FC | |||||||||
Feralpisalò | 0:1 | Südtirol | |||||||||
Matelica | 2:1 | Modena | |||||||||
Triestina | 2:1 | Ravenna | |||||||||
Virtus Verona | 0:0 | Vis Pesaro | |||||||||
Vozdovac | 2:1 | Spartak | |||||||||
Napredak | 0:0 | Radnicki Nis | |||||||||
Javor-Matis | 1:3 | Metalac | |||||||||
Mladost | 2:1 | Macva | |||||||||
FK Indjija | 1:0 | Zlatibor | |||||||||
SD Taishan | 2:2 | BJ Guoan | |||||||||
Cienciano | 2:1 | Alianza Lima | |||||||||
Alianza UDH | 0:1 | Sport Boys | |||||||||
Dep. Municipal | 1:2 | FBC Melgar | |||||||||
Ternana | 3:0 | Potenza | |||||||||
Vibonese | 5:2 | Paganese | |||||||||
Nea Salamis | 1:4 | Anorthosis | |||||||||
AEK Larnaca | 2:0 | Doxa Katokopias | |||||||||
Karmiotissa | 0:1 | Ermis Aradippou | |||||||||
Qarabag FK | 3:0 | FK Qabala | |||||||||
FK Sabail | 1:1 | Shamakhi | |||||||||
Michalovce | 2:4 | Dunajska Streda | |||||||||
Slo. Bratislava | 3:0 | SKF Sered | |||||||||
AS Trencin | 1:1 | Pohronie | |||||||||
FK Senica | 1:2 | Ruzomberok | |||||||||
FC ViOn | 3:1 | FC Nitra | |||||||||
Daejeon Hana C. | 0:1 | Bucheon FC | |||||||||
Gyeongnam FC | 0:1 | Jeju United | |||||||||
FC Anyang | 1:1 | Seoul E-Land | |||||||||
SD Aucas | 2:1 | Técnico U. | |||||||||
Tromsø | 1:1 | KFUM | |||||||||
Grorud | 1:2 | HamKam | |||||||||
Sandnes Ulf | 1:1 | Åsane | |||||||||
Raufoss | 2:1 | Sogndal | |||||||||
Kongsvinger | 1:1 | Jerv | |||||||||
Øygarden FK | 1:4 | Strømmen | |||||||||
Puskás AFC | 0:3 | MTK Budapest | |||||||||
Újpest FC | 1:0 | Mezőkövesd | |||||||||
Budafoki MTE | 2:1 | Diósgyőr | |||||||||
Kolubara | 2:2 | IMT Belgrad | |||||||||
Borac Cacak | 1:2 | Radnicki 1923 | |||||||||
FK Zemun | 1:0 | Kabel Novi Sad | |||||||||
Zarkovo | 2:2 | Dinamo Vranje | |||||||||
Lecco | 0:0 | Carrarese | |||||||||
Juve Next Gen | 1:1 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
Grosseto | 1:2 | Pro Vercelli | |||||||||
FC Sheriff | 1:0 | Milsami | |||||||||
Sfintul Gheor. | 1:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
Boyacá Chicó | 1:1 | Once Caldas | |||||||||
Gornik Leczna | 0:0 | Widzew Lodz | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:1 | Arka Gdynia | |||||||||
FK Sarajevo | 2:0 | Siroki Brijeg | |||||||||
FK Olimpik | 0:3 | Zeljeznicar | |||||||||
FK Krupa | 0:1 | Mladost Kakanj | |||||||||
Jelgava | 0:2 | Riga | |||||||||
Valmiera | 5:0 | Tukums | |||||||||
Daugavpils | 1:0 | Metta | |||||||||
Spartaks | 1:2 | JFK Ventspils | |||||||||
SD Amorebieta | 2:1 | Laredo | |||||||||
UD Mutilvera | 1:0 | CD Izarra | |||||||||
ND Gorica | 0:4 | NK Maribor | |||||||||
FC Koper | 2:0 | NK Domzale | |||||||||
Halmstads BK | 2:0 | Brage | |||||||||
Östers IF | 2:0 | Degerfors | |||||||||
Ljungskile SK | 0:2 | Västerås SK | |||||||||
Örgryte | 1:2 | Dalkurd | |||||||||
GIF Sundsvall | 3:2 | J-Södra IF | |||||||||
BG Pathum Utd. | 2:2 | Samut Prakan C. | |||||||||
Chiangrai Utd. | 2:1 | Ratchaburi FC | |||||||||
Muangthong Utd. | 0:1 | Trat FC | |||||||||
PT Prachuap FC | 2:2 | Police Tero FC | |||||||||
Brommapojkarna | 4:1 | IK Frej Täby | |||||||||
Sollentuna FK | 2:1 | Karlslunds IF | |||||||||
IFK Berga | 1:5 | Vasalunds IF | |||||||||
Täby FK | 1:1 | Örebro Syr. | |||||||||
IFK Haninge | 2:1 | Sylvia | |||||||||
Zalgiris | 1:2 AET | Suduva | |||||||||
Ararat-Armenia | 7:0 | Shirak Gyumri | |||||||||
Raith Rovers | 3:0 | Arbroath | |||||||||
Dunfermline A. | 3:1 | Inverness CT | |||||||||
Ayr United | 2:1 | Queen o. t. S. | |||||||||
Morton | 1:0 | Alloa Athletic | |||||||||
Vardar | 1:5 | Shkendija | |||||||||
Mash'al | 0:2 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Tadamon Sour | 0:0 | Al-Ahed | |||||||||
Al-Ansar FC | 3:0 | Chabab Ghazieh | |||||||||
Shabab El-Bourj | 1:1 | Nejmeh SC | |||||||||
CD Guijuelo | 0:0 | Celta Fortuna | |||||||||
Sporting B | 2:4 | CyD Leonesa | |||||||||
Torns IF | 2:1 | Värnamo | |||||||||
Utsiktens BK | 4:0 | Assyriska IK | |||||||||
Landskrona | 3:0 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Tvååkers IF | 2:1 | Skövde AIK | |||||||||
Lindome GIF | 1:1 | Qviding FIF | |||||||||
Lunds BK | 3:0 | FK Karlskrona | |||||||||
Motala AIF | 3:5 | Eskilsminne IF | |||||||||
Benfica U23 | 4:1 | Cova Piedade 23 | |||||||||
Académica U23 | 1:2 | Leixões U23 | |||||||||
B. SAD U23 | 1:3 | Marítimo U23 | |||||||||
Hobro IK | 3:1 | HB Köge | |||||||||
Kolding IF | 1:1 | Esbjerg fB | |||||||||
Hebar P. | 1:2 | Sportist Svoge | |||||||||
Septemvri Sofia | 1:0 | Litex Lovech | |||||||||
Kariana Erden | 2:2 | Dob. Dobrich | |||||||||
Strumska Slava | 1:0 | Neftochimic | |||||||||
S. Simitli | 2:0 | Sozopol | |||||||||
Okzhetpes | 2:1 | Qyzyljar | |||||||||
Taraz | 2:2 | Kaysar | |||||||||
Roma U19 | 4:0 | Atalanta U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 6:0 | Cagliari U19 | |||||||||
Sokol Saratov | 1:0 | Salyut Belgorod | |||||||||
Cibalia | 1:0 | NK Solin | |||||||||
NK Dugopolje | 2:0 | NK Kustosija | |||||||||
Junak Sinj | 0:2 | NK Opatija | |||||||||
Yokohama SCC | 0:0 | Roasso Kumamoto | |||||||||
OFK Petrovac | 1:1 | FK Decic Tuzi | |||||||||
B. Podgorica | 3:0 | Zeta Golubovac | |||||||||
OFK Titograd | 0:0 | Sutjeska Niksic | |||||||||
FK Iskra | 2:1 | FK Jezero | |||||||||
FK Podgorica | 2:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Ittihad Alex | 1:2 | Entag El Harby | |||||||||
Csikszereda | 0:1 | Unirea Slobozia | |||||||||
D. Calarasi | 0:2 | FC Buzau | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 0:1 | SSU Poli | |||||||||
CSM Resita | 1:2 | Pandurii | |||||||||
Slatina | 2:1 | Aerostar | |||||||||
Ripensia | 0:2 | Metaloglobus | |||||||||
U. Constanta | 0:2 | AFC Turris | |||||||||
IF Gnistan | 1:2 | AC Oulu | |||||||||
Ekenäs IF | 4:2 | SJK II | |||||||||
FF Jaro | 1:1 | AC Kajaani | |||||||||
Larne FC | 3:0 | Dungannon | |||||||||
Cliftonville | 1:0 | Glentoran | |||||||||
Linfield | 5:1 | Carrick Rangers | |||||||||
Warrenpoint | 0:1 | Crusaders | |||||||||
Glenavon | 2:4 | Portadown | |||||||||
Gudja United FC | 0:1 | Hamrun Spart. | |||||||||
Birkirkara FC | 2:3 | Zejtun C. | |||||||||
Balzan FC | 1:0 | Lija Athletic | |||||||||
Sirens FC | postponed | Tarxien | |||||||||
Carabobo FC | 2:2 | Mineros | |||||||||
CD Águila | 2:0 | Jocoro | |||||||||
Limeño | 0:0 | L.A. Firpo | |||||||||
FAS | 0:2 | Sonsonate | |||||||||
Neman Grodno | 0:1 | Gorodeya | |||||||||
Vitebsk | 1:0 | Energetik-BGU | |||||||||
ND Primorje | 1:4 | NK Radomlje | |||||||||
NK Fuzinar | 1:1 | NK Dekani | |||||||||
Drava Ptuj | 1:0 | NK Triglav | |||||||||
Beltinci | 0:2 | NK Dob | |||||||||
ND Bilje | 6:1 | NK Smartno 1928 | |||||||||
NK Krsko | 1:0 | NK Brda | |||||||||
Dzerzhinsk | 3:2 | Volna Pinsk | |||||||||
Gomel | 3:0 | Slonim | |||||||||
DYuSSh-2 | 5:0 | Naftan | |||||||||
Svetlogorsk | 2:1 | FK Smorgon | |||||||||
Krumkachi | 2:0 | Orsha | |||||||||
Comunicaciones | 3:0 | Iztapa | |||||||||
Sacachispas | 3:3 | Cobán Imperial | |||||||||
FC Samtredia | 0:0 | FC Telavi | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 1:0 | Merani Tbilisi | |||||||||
FC Dila | 6:1 | Chikhura | |||||||||
Lampang FC | 0:3 | Nakhonpathom | |||||||||
Phrae Utd. | 2:2 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 2:1 | Udon Thani FC | |||||||||
Samut Sakhon C. | 2:2 | Chainat FC | |||||||||
Kasetsart FC | 1:0 | Sisaket FC | |||||||||
KF Llapi | 0:1 | KF Drenica | |||||||||
FC Prishtina | 4:0 | FC Besa | |||||||||
Clyde FC | 1:0 | Partick Thistle | |||||||||
Airdrieonians | 2:0 | Peterhead | |||||||||
Forfar Athletic | 0:0 | Dumbarton | |||||||||
Montrose | 1:3 | Falkirk | |||||||||
Cove Rangers | 3:1 | East Fife | |||||||||
Union Magdalena | 1:1 | Atlético FC | |||||||||
Orsomarso SC | 0:0 | Atlético Huila | |||||||||
Quindío | 1:2 | Inter Palmira | |||||||||
CBJ Cali | 0:0 | Leones FC | |||||||||
Tigres FC | 1:1 | Real C. | |||||||||
Red Wolves | 1:1 | Forward Madison | |||||||||
Revolution II | 1:1 | North Texas SC | |||||||||
Dinamo | 2:0 | FK Oqtepa | |||||||||
Frosinone U19 | 0:3 | Lecce U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 3:0 | Reggina U19 | |||||||||
Entella U19 | 0:1 | Cosenza U19 | |||||||||
Benevento U19 | 3:3 | Pisa U19 | |||||||||
Crotone U19 | 5:1 | Spezia U19 | |||||||||
DL Pro | 1:2 | CZ Mighty Lions | |||||||||
Slaven Zivinice | 0:1 | GOSK Gabela | |||||||||
Igman Konjic | 1:0 | J. Bihac | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 2:0 | FK Buducnost | |||||||||
Travnik | 1:0 | TOSK Tesanj | |||||||||
HNK Capljina | 0:1 | Br. Gracanica | |||||||||
Stirling Albion | 0:0 | Queen's Park | |||||||||
Cowdenbeath | 0:3 | Annan Athletic | |||||||||
Albion Rovers | 1:3 | Stenhousemuir | |||||||||
Stranraer | 1:4 | Elgin City | |||||||||
Brechin City | 1:5 | Edinburgh City | |||||||||
Kalev | 1:4 | Kalju FC | |||||||||
FCI Levadia | 2:0 | JK Viljandi | |||||||||
Ferroviário | 1:0 | Remo | |||||||||
Sturm Graz II | 3:1 | Bad Gleichenb. | |||||||||
SV Ried II | 3:0 | Vöcklamarkt | |||||||||
Stadl-Paura | 1:2 | Union Gurten | |||||||||
St. Anna/Aigen | 0:2 | SC Kalsdorf | |||||||||
Zug 94 | 0:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
SV Muttenz | 2:2 | Luzern U21 | |||||||||
GC Zürich U21 | 1:3 | FC Solothurn | |||||||||
SC Buochs | 1:2 | FC Schötz | |||||||||
Atzeneta UE | 2:2 | Valencia B | |||||||||
KÍ Klaksvík | 2:1 | EB/Streymur | |||||||||
B36 Tórshavn | 2:0 | TB Tvøroyri | |||||||||
Stal Rzeszow | 0:3 | Sl. Wroclaw II | |||||||||
Gornik Polk. | 4:0 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Hutnik Krakow | 3:1 | Skra Czesto. | |||||||||
Pogon Siedlce | 0:1 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Tampines Rovers | 1:2 | Hougang Utd. | |||||||||
Tanjong Pagar | 0:1 | Balestier Khals | |||||||||
Novosibirsk | 2:1 | Lada Togliatti | |||||||||
Dinamo Barnaul | 1:0 | Lada Dimitrovgrad | |||||||||
Falkenbergs FF | 2:1 | Örebro SK | |||||||||
Nürnberg U19 | 2:2 | K'lautern U19 | |||||||||
SC Freiburg U19 | 0:0 | Heidenheim U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 1:0 | Darmstadt U19 | |||||||||
Hoffenheim U19 | 1:2 | Karlsruhe U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 5:2 | Gr. Fürth U19 | |||||||||
West Armenia | 8:0 | Pyunik II | |||||||||
Arendal | 1:1 | Egersund | |||||||||
Bryne | 2:0 | Fløy | |||||||||
Vard | 0:3 | Asker | |||||||||
E. Erokspor | 3:1 | Sile Yildiz | |||||||||
Cizre Spor | 2:2 | Somaspor | |||||||||
Gölcükspor | 0:0 | Yeni Mersin IY | |||||||||
Yalovaspor | 0:1 | Karsiyaka | |||||||||
23 Elazig FK | 1:0 | Batman Petrol | |||||||||
Catalcaspor | 2:1 | Carsambaspor | |||||||||
Aschaffenburg | 2:0 | Schweinfurt 05 | |||||||||
FC Memmingen | postponed | W. Burghausen | |||||||||
1860 Rosenheim | 0:1 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
FV Illertissen | 2:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
SV Schalding | 2:1 | SV Heimstetten | |||||||||
FC Gossau | 1:1 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Paradiso | 0:1 | FC Wettswil | |||||||||
FC Thalwil | 1:0 | Winterthur U21 | |||||||||
SV Höngg | 4:0 | FC Balzers | |||||||||
Eschen/Mauren | 2:1 | FC Dietikon | |||||||||
FC Linth 04 | 0:0 | Red Star ZH | |||||||||
Rostocker FC | 2:1 | Greifswalder FC | |||||||||
BW Berlin | 1:1 | Torgelower FC | |||||||||
Brandenburg. SC | 1:1 | Lok Stendal | |||||||||
MSV Pampow | 1:2 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Barry Town | 0:0 | Connah's Quay | |||||||||
Newtown | 0:2 | Bala | |||||||||
Haverfordwest | 1:1 | Caernarfon | |||||||||
Cefn Druids | 0:2 | Penybont | |||||||||
Cardiff Met | 2:1 | Flint Town | |||||||||
FC Sursee | 0:2 | FC Lugano II | |||||||||
FC Emmenbrücke | 2:1 | FC Sarnen | |||||||||
Perlen-Buchr. | 0:3 | FC Mendrisio | |||||||||
Kickers Luzern | 0:1 | FC Brunnen | |||||||||
FC Gambarogno | 3:3 | FC Willisau | |||||||||
FC Ibach | 1:1 | FC Hergiswil | |||||||||
Servette U21 | 3:1 | Veyrier Sports | |||||||||
FC Forward | 0:2 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Italien GE | 7:2 | FC Sierre | |||||||||
FC Renens | 1:2 | FC Genolier | |||||||||
Villarrubia CF | 0:3 | Villanovense | |||||||||
Stuttg. Kickers | 4:1 | FC Nöttingen | |||||||||
SGV Freiberg | 3:2 | Sandhausen II | |||||||||
1.CfR Pforzheim | 1:1 | FC 08 Villingen | |||||||||
FV Ravensburg | 2:3 | SU Neckarsulm | |||||||||
Dorfmerkingen | 1:3 | 1.Göppinger SV | |||||||||
Freiburger FC | 0:2 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
Aarhus GF U19 | 3:2 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 2:0 | AC Horsens U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 4:0 | Vejle BK U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 3:1 | Randers FC U19 | |||||||||
Lyngby BK U19 | 5:0 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 8:2 | Silkeborg U19 | |||||||||
Diekirch | 0:6 | US Mondorf | |||||||||
Cessange FC | 2:3 | FC UNA Strassen | |||||||||
Pratzerthal | 0:4 | CS Fola Esch | |||||||||
Koerich | 2:4 | FC Atert Bissen | |||||||||
Jeunesse Gilsdorf | 1:2 | E. Ettelbrück | |||||||||
US Feulen | 0:1 | US Hostert | |||||||||
Ehlerange | 4:3 | Berbourg | |||||||||
FC Naters | 6:2 | BSC YB U21 | |||||||||
Lausanne II | 4:3 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
CS Chênois | 2:2 | FC Echallens | |||||||||
Meyrin FC | 2:0 | Vevey-Sports | |||||||||
US Terre Sainte | 0:4 | Lancy FC | |||||||||
Azzurri LS | 5:2 | Martigny-Sports | |||||||||
W. Bremen II | 2:2 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
BSV Rehden | 3:0 | FC Oberneuland | |||||||||
Cork City | 0:0 | Waterford FC | |||||||||
Manchester 62 | 0:4 | Lions Gibraltar | |||||||||
Lynx FC | 3:0 | Europa Point FC | |||||||||
07 Vestur | 5:2 | NSÍ II | |||||||||
Víkingur II | 1:3 | B68 Toftir | |||||||||
FC Hoyvík | 1:2 | HB Tórshavn II | |||||||||
KÍ II | 2:0 | B71 Sandoy | |||||||||
AB Argir II | 3:1 | B36 II | |||||||||
Hünfelder SV | 0:5 | SG Barockstadt | |||||||||
KSV Baunatal | 1:1 | SC Waldgirmes | |||||||||
RW Walldorf | 3:1 | RW Hadamar | |||||||||
Hanau 93 | 2:1 | Buch. Flieden | |||||||||
TuS Dietkirchen | 4:2 | FC Eddersheim | |||||||||
1.FC Erlensee | 1:1 | SV Steinbach | |||||||||
Young Elephants | 4:3 | Lao Police Club | |||||||||
Ezra FC | 7:1 | Lao-Top | |||||||||
AEK Athens U19 | 0:1 | PAOK U19 | |||||||||
OFI Crete U19 | 1:1 | PAO U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 1:1 | Panetolikos U19 | |||||||||
Volos NPS U19 | 0:3 | PAS U19 | |||||||||
FSV Luckenwalde | 2:0 | Bischofswerda | |||||||||
VfB Auerbach | 0:2 | Chemie Leipzig | |||||||||
Berliner AK | 3:1 | Optik Rathenow | |||||||||
Murata | 1:1 | Virtus | |||||||||
SS Folgore | 1:0 | Tre Fiori | |||||||||
Cailungo | 2:3 | Libertas | |||||||||
Nomme United | 1:1 | Pärnu JK | |||||||||
JK Järve | 2:3 | FC Elva | |||||||||
JK Tammeka U21 | 3:3 | Maardu LM | |||||||||
Rad Belgrad U19 | 0:0 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 7:0 | Novi Sad U19 | |||||||||
Graficar U19 | 2:1 | Trayal U19 | |||||||||
Pakarongay FC | 0:12 | AC Taipei | |||||||||
FC Vikings | 0:1 | S. F. Int'l | |||||||||
CPC FC | 5:0 | Inter Taoyuan | |||||||||
FC Kaohsiung | 3:3 | Mars FC | |||||||||
Valenciennes B | 0:2 | IC de Croix | |||||||||
Bucaspor 1928 | 6:1 | Manisaspor | |||||||||
Fatsa Belediye | 1:0 | Payasspor | |||||||||
SpVgg Ansbach | 6:0 | Ammerthal | |||||||||
1.FC Sand | 0:3 | Eintr. Bamberg | |||||||||
ASV Cham | postponed | Viktoria Kahl | |||||||||
TSV Großbardorf | 1:1 | Seligenporten | |||||||||
Caronnese | 0:1 | Chieri | |||||||||
Scheveningen | postponed | Volendam U21 | |||||||||
Sparta U21 | postponed | Rijnsburgse B. | |||||||||
Quick Boys | postponed | Excelsior M | |||||||||
Noordwijk | postponed | TEC | |||||||||
Kozakken Boys | postponed | GVVV | |||||||||
ASWH | postponed | Katwijk | |||||||||
Spakenburg | postponed | HHC Hardenberg | |||||||||
De Treffers | postponed | IJsselm.vogels | |||||||||
Brescia U19 | 0:0 | Parma U19 | |||||||||
Udinese U19 | 4:0 | Pordenone U19 | |||||||||
Verona U19 | 0:1 | Vicenza U19 | |||||||||
Reggiana U19 | 2:2 | Chievo U19 | |||||||||
Latte Dolce | 2:2 | Formia | |||||||||
Bremer SV | 2:1 | ESC Geestemünde | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:2 | Blumenthaler SV | |||||||||
Cibao FC | 3:1 | Jarabacoa | |||||||||
Universidad O&M | 1:0 | Atl. Pantoja | |||||||||
1860 München II | 0:2 | SpVgg Hankofen | |||||||||
1865 Dachau | 1:2 | TSV Kottern | |||||||||
TSV Landsberg | 2:2 | FC Ismaning | |||||||||
FC Pipinsried | 0:1 | SV Pullach | |||||||||
SV Donaustauf | 1:3 | TSV Wasserburg | |||||||||
Türk. Augsburg | 4:1 | Kirchanschöring | |||||||||
JäPS | 0:3 | FC Kiffen | |||||||||
PK-35 | 6:0 | Kultsu FC | |||||||||
Espoon PS | 0:3 | Pallokerho | |||||||||
PEPO | 6:0 | Reipas Lahti | |||||||||
Nurmijärvi | 1:2 | FC Viikingit | |||||||||
ESV St. Michael | 2:3 | Lafnitz II | |||||||||
Fürstenfeld | 4:1 | Ilz | |||||||||
Frauental | 1:3 | Lebring | |||||||||
Wildon | 2:3 | SV Rottenmann | |||||||||
Telford Utd | 1:0 | Gateshead | |||||||||
York City | 0:0 | Brackley | |||||||||
Curzon Ashton | 2:1 | Farsley | |||||||||
Gloucester | 6:1 | Blyth Spartans | |||||||||
Southport | 1:0 | Chorley | |||||||||
Guiseley | 0:1 | Hereford | |||||||||
Spennymoor Town | 2:1 | Chester | |||||||||
Le Havre B | 2:2 | CMS Oissel | |||||||||
Toulouse B | 0:1 | FC Blagnac | |||||||||
Vikt. Köln U19 | 1:0 | M'gladbach U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 1:3 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 2:0 | Fort. Köln U19 | |||||||||
FC Portalban | 1:3 | CS Romontois | |||||||||
Xamax FCS U21 | 3:1 | FC Echichens | |||||||||
SC Düdingen | 2:2 | FC Fribourg | |||||||||
FC Colombier | 3:2 | FC La Tour | |||||||||
FC Piamont | 5:1 | FC Le Locle | |||||||||
FC Wil II | 3:0 | United Zürich | |||||||||
Chur 97 | 2:1 | FC Weesen | |||||||||
AS Calcio | 2:3 | FC Amriswil | |||||||||
FC Bassersdorf | 3:2 | FC Seuzach | |||||||||
Kolding IF U19 | 3:4 | Helsingör U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 2:1 | Hobro IK U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 2:0 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
SfB-Oure FA U19 | 0:0 | Hellerup IK U19 | |||||||||
HB Köge U19 | 3:0 | Roskilde U19 | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 5:2 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 2:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 1:1 | AKA Admira U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 2:4 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 1:0 | AKA LASK U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 2:3 | AKA WAC U18 | |||||||||
Longford Town | 0:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
Shamrock II | 3:1 | Athlone Town | |||||||||
A. Lustenau II | 2:5 | Lauterach | |||||||||
EB/S II | 1:1 | FC Suduroy | |||||||||
B68 Toftir II | 8:0 | TB Tvöroyri II | |||||||||
Víkingur III | 0:8 | KÍ III | |||||||||
Undrid FF | 3:2 | Royn | |||||||||
RFC Mandel Ut | 1:3 | Thes Sport | |||||||||
FC Homburg II | 1:4 | Halberg Brebach | |||||||||
SV Saar 05 | 3:1 | SG Mettlach | |||||||||
B. Neunkirchen | 0:1 | SV Bliesmengen | |||||||||
Quierschied | 3:1 | VfL Primstal | |||||||||
Grankulla IFK | 5:1 | FC Jazz | |||||||||
HJK Klubi 04 | 3:2 | FC Espoo | |||||||||
P-Iirot | 1:0 | Ilves II | |||||||||
Atlantis FC | 3:5 | HJS | |||||||||
TPV | 3:3 | Pargas IF | |||||||||
FC Vaajakoski | 3:1 | GBK | |||||||||
PSV Neumünster | 2:2 | VfB Lübeck II | |||||||||
TSV Altenholz | 2:1 | Husumer SV | |||||||||
Eckernförder SV | 1:1 | TSV Kronshagen | |||||||||
Eutin 08 | 0:1 | SV Todesfelde | |||||||||
Amiens SC U19 | 3:2 | RC Lens U19 | |||||||||
FC Konolfingen | 2:0 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Tavannes | 0:0 | SC Dornach | |||||||||
BSC Old Boys | 3:2 | FC Spiez | |||||||||
SC Binningen | 4:2 | FC Moutier | |||||||||
FC Bubendorf | 3:5 | FC Allschwil | |||||||||
SC Schöftland | 1:1 | FC Lachen | |||||||||
FC Grenchen 15 | 3:0 | FC Aegeri | |||||||||
FC Rotkreuz | 3:2 | SC Zofingen | |||||||||
Maru. Okazaki | 2:1 | Atletico Suzuka | |||||||||
Chita | 2:2 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Harju JK U17 | 4:1 | Paide U17 | |||||||||
FC Flora U17 | 3:0 | FC Nomme U17 | |||||||||
TJK Legion U17 | 2:3 | Ida/Lääne U17 | |||||||||
Levadia U17 | 2:0 | Tabasalu U17 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 2:5 | AKA Admira U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 3:2 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 1:4 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 5:3 | AKA LASK U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 1:1 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 0:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 3:0 | FK Olimpik U19 | |||||||||
FK MDK U19 | 1:1 | Z. BL U19 | |||||||||
V. Mostar U19 | 3:3 | FK Krupa U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 6:1 | Prijedor U19 | |||||||||
Wuppertal U17 | 3:4 | Schalke 04 U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 3:3 | Bielefeld U17 | |||||||||
Lippstadt U17 | 1:2 | M'gladbach U17 | |||||||||
FC Bayern U17 | 3:0 | Karlsruhe U17 | |||||||||
Darmstadt U17 | 3:1 | SV Wehen U17 | |||||||||
Pogon U19 | 1:0 | Gwarek U19 | |||||||||
Wisla U19 | 2:1 | Korona U19 | |||||||||
Escola V. U19 | 1:2 | Slask U19 | |||||||||
Viimsi JK | 2:5 | FC Helios Voru | |||||||||
Läänemaa JK | 1:5 | JK Welco | |||||||||
Rakvere Tarvas | 1:6 | Keila JK | |||||||||
GW Piesteritz | 2:3 | SSC Weißenfels | |||||||||
SSV Gardelegen | 1:2 | FCE Wernigerode | |||||||||
SV Dessau 05 | 3:0 | Sangerhausen | |||||||||
SV Westerhausen | 1:1 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
Bitterfeld-W. | 2:0 | Romonta Amsdorf | |||||||||
Basara Hyogo | 2:5 | Hannan Uni Club | |||||||||
E. Karlsfeld | 5:1 | ASV Dachau | |||||||||
Kirchheimer SC | 2:1 | SpVgg Landshut | |||||||||
St. Hauzenberg | 1:1 | SE Freising | |||||||||
TSV Grünwald | 1:0 | SB Traunstein | |||||||||
SB Rosenheim | 0:3 | TSV Waldkirchen | |||||||||
Sloboda T U17 | 3:0 | Bijeljina U17 | |||||||||
Banja Luka U17 | 1:0 | FK MDK U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 3:0 | Velez U17 | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 0:0 | Olimpik U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 0:2 | FC Zürich U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 1:4 | Lausanne U17 | |||||||||
FC Basel U17 | 5:0 | Schaffh. U17 | |||||||||
Concordia U17 | 0:2 | AFF/FFV U17 | |||||||||
Biolog | 4:0 | I. Cherkessk | |||||||||
Anzhi | 2:1 | Din. Stavropol | |||||||||
Rotenburger SV | 3:1 | TuS Bersenbrück | |||||||||
Kickers Emden | 3:0 | Hagen/Uthlede | |||||||||
FT Braunschweig | 1:2 | Ramlingen-E. | |||||||||
Melchiorshausen | 4:1 | SC Weyhe | |||||||||
Woltmershausen | 0:1 | TuSpo Surheide | |||||||||
1.FC Burg | 0:2 | VfL 07 Bremen | |||||||||
FC Kempten | 4:2 | VfR Neuburg/D. | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 2:6 | FC Gundelfingen | |||||||||
TuS Geretsried | 1:1 | SC Olching | |||||||||
Wienerberg | 3:0 | ASV 13 | |||||||||
Union Mauer | 5:2 | FC Stadlau | |||||||||
Austria XIII | 2:1 | WAF Brigittenau | |||||||||
Post SV | 0:0 | Gerasdorf | |||||||||
Germ. Mittweida | 3:1 | Großenhainer FV | |||||||||
Pirna-Copitz | 0:1 | BW Leipzig | |||||||||
Motor Wilsdruff | 1:5 | Markranstädt | |||||||||
SG Taucha 99 | 5:2 | SG Rabenstein | |||||||||
SG Striesen | 0:5 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
FSV Schöningen | 2:0 | BSC Acosta | |||||||||
TSV Essingen | 3:2 | FC Wangen 05 | |||||||||
SKV Rutesheim | 4:0 | TSV Berg | |||||||||
SV Fellbach | 3:0 | Friedrichshafen | |||||||||
Hofherrnweiler | 2:2 | FC Holzhausen | |||||||||
TSV Crailsheim | 7:2 | Türkspor | |||||||||
VfB Neckarrems | 1:2 | Heimerdingen | |||||||||
BSC YB U18 | 2:0 | Lausanne U18 | |||||||||
Servette U18 | 5:3 | FC Thun U18 | |||||||||
Team Ticino U18 | 4:1 | Luzern U17 | |||||||||
St. Gallen U18 | 3:0 | Luzern U18 | |||||||||
E. Ueckermünde | 2:1 | Penzliner SV | |||||||||
Güstrower SC | 4:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
SV Pastow | 1:5 | Kühlungsborn | |||||||||
Anker Wismar | 4:1 | FC Schönberg 95 | |||||||||
Warnemünde | 5:1 | SV Waren 09 | |||||||||
Neubrandenburg | 3:1 | FC Förderkader | |||||||||
Friedrichsberg | 3:3 | Büdelsd. TSV | |||||||||
IF Stjernen | 1:4 | TuS Rotenhof | |||||||||
Barmbek-U. II | 0:4 | SC Hansa 11 | |||||||||
SV Grafenwöhr | 0:2 | TSV Bad Abbach | |||||||||
SpVgg Weiden | 0:3 | F. Regensburg | |||||||||
TSV Bogen | 1:0 | TSV Seebach | |||||||||
Bad Kötzting | 2:0 | Ettmannsdorf | |||||||||
ASV Neumarkt | 1:0 | TV Aiglsbach | |||||||||
TSV Kareth | 2:1 | BSC Woffenbach | |||||||||
SVE Comet Kiel | 1:0 | Heikendorfer SV | |||||||||
SVT Neumünster | 3:3 | Osterrönfeld | |||||||||
SpVg Eidertal | 4:1 | TSV Stein | |||||||||
Hohenwestedt | 4:1 | Gettorfer SC | |||||||||
ATUS Ferlach | 2:1 | SVG Bleiburg | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 2:1 | SK Maria Saal | |||||||||
FC Lendorf | 2:1 | SV Kraig | |||||||||
Altenmarkt | 0:2 | Eugendorf | |||||||||
Siezenheim | 0:1 | Thalgau | |||||||||
Bergheim | 4:2 | Neumarkt | |||||||||
SK St. Johann | 2:1 | Fügen | |||||||||
Kundl | 1:1 | Natters | |||||||||
Mils | 3:1 | Völs | |||||||||
FC Söll | 0:4 | Silz/Mötz | |||||||||
Roma U17 | 5:0 | Benevento U17 | |||||||||
Cagliari U17 | 0:4 | Brescia U17 | |||||||||
FC Radolfzell | 0:2 | FC Auggen | |||||||||
SV Weil | 2:2 | SC Pfullendorf | |||||||||
Kehler FV | 7:2 | DJK Donauesch. | |||||||||
SF Elzach-Yach | 1:1 | FC Denzlingen | |||||||||
SV Endingen | 1:1 | SV Bühlertal | |||||||||
SC Lahr | 3:2 | FC Teningen | |||||||||
USK Anif | 0:2 | A. Salzburg | |||||||||
FC Kufstein | 5:2 | Hall | |||||||||
TuS Sulingen | 2:0 | TSV Burgdorf | |||||||||
1.FC Wunstorf | 2:3 | VfL Bückeburg | |||||||||
FC Eldagsen | 1:0 | 1.FC Sarstedt | |||||||||
GW Siebenbäumen | 0:7 | TSB Flensburg | |||||||||
SC Retz | 1:1 | Waidhofen/T. | |||||||||
Scheiblingkir. | 3:0 | Kilb | |||||||||
Kremser SC | 1:0 | Spratzern | |||||||||
Düneberger SV | 1:2 | Nettelnburg/A. | |||||||||
ASV Hamburg | 2:1 | SV Altengamme | |||||||||
MSV Neuruppin | 3:1 | Werderaner FC | |||||||||
Fr. Wernsdorf | 5:2 | SV Zehdenick | |||||||||
1.FC Frankfurt | 3:2 | GW Lübben | |||||||||
Altlüdersdorf | 2:1 | Miersdorf/Zeut. | |||||||||
U. Klosterfelde | 1:1 | Einheit Bernau | |||||||||
Petershagen-E. | 1:0 | Sachsenhausen | |||||||||
FV Breidenbach | 3:1 | TuBa Pohlheim | |||||||||
FC Gießen II | 0:7 | TSV Michelbach | |||||||||
Admira Dornbirn | 10:0 | SC Göfis | |||||||||
Fussach | 0:0 | FC Lustenau | |||||||||
SV Lochau | 5:0 | Nenzing | |||||||||
Ludesch | 0:3 | FC Egg | |||||||||
Höchst | 2:2 | Alberschwende | |||||||||
FC Bizau | 4:2 | FC Hard | |||||||||
Gudensberg | 1:1 | SSV Sand | |||||||||
SC Willingen | 2:2 | Eichenzell | |||||||||
Weidenhausen | 4:2 | OSC Vellmar | |||||||||
UnionSt.Florian | 1:0 | Micheldorf | |||||||||
St. Valentin | 1:1 | Schallerbach | |||||||||
Union Perg | 1:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
St. Martin/M. | 3:2 | Mondsee | |||||||||
VfL Westercelle | 1:3 | VfL Breese/L. | |||||||||
Cranz-Estebrüg. | 7:1 | VSV Hedendorf | |||||||||
Sereetzer SV | 3:4 | TSV Travemünde | |||||||||
Eichholzer SV | 6:3 | Phoenix Kisdorf | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 0:4 | F. Heddesheim | |||||||||
SV Spielberg | 3:1 | VfR Mannheim | |||||||||
Fort. Kirchfeld | 1:2 | Mutschelbach | |||||||||
VfB Eppingen | 4:0 | Friedrichstal | |||||||||
Monterrey U20 | 3:1 | Puebla FC U20 | |||||||||
Guadalajara U20 | 2:3 | Atlas U20 | |||||||||
Cruz Azul U20 | 2:1 | Tigres UANL U20 | |||||||||
TuS Mayen | 3:0 | FC Hochwald | |||||||||
FSV Tarforst | 3:1 | VfB Wissen | |||||||||
SG Schneifel | 0:0 | FV Morbach | |||||||||
Bramfelder SV | 3:2 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
FC Süderelbe | 1:7 | TuS Dassendorf | |||||||||
TuS Rüssingen | 0:2 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
FC Rousset | 1:0 | Villefranche | |||||||||
TWL Elektra | 0:1 | FC Admira II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
A. Jermatsenko Kuressaare | 2:0 | |
Anis Mehmeti Bristol City | 1:0 | |
Martin Georgiev Pirin | 2:1 | |
A. Muyenga Karlbergs BK | 0:1 | |
O. Taty Maritu CZ Mighty Lions | 2:2 |