Dijon | 1:1 | Stade Rennais |
|
||||||||
Nîmes Olympique | 0:4 | Paris SG |
|
||||||||
Derby | 0:1 | Watford |
|
||||||||
Flamengo | 1:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
São Bento (SP) | 2:0 | EC São José | |||||||||
Ituano | 2:0 | Volta Redonda | |||||||||
1.FC Magdeburg | 2:0 | Türkgücü Münch. | |||||||||
Spartak II | 2:0 | Chertanovo II | |||||||||
FC Arges | 1:0 | Astra Giurgiu | |||||||||
Club NXT | 1:1 | KMSK Deinze | |||||||||
Red Star U19 | 4:1 | Internacional | |||||||||
FK TSC | 7:0 | Novi Pazar | |||||||||
FK Cukaricki | 1:2 | Proleter | |||||||||
Radnik | 1:0 | Backa | |||||||||
Vojvodina | 4:1 | Rad | |||||||||
Slaven Belupo | 5:1 | NK Istra | |||||||||
Mikkelin | 4:0 | MYPA | |||||||||
FC Haka | 2:1 | TPS | |||||||||
Pirin | 3:2 | Minyor Pernik | |||||||||
Kisvárda | 0:2 | Ferencváros | |||||||||
Hallbergmoos | 2:1 | FC Töging | |||||||||
TSV Klausdorf | 1:4 | FC Kilia Kiel | |||||||||
Halle-Ammendorf | 4:2 | Askan. Bernburg | |||||||||
Malchower SV | 0:2 | FCM Schwerin | |||||||||
SG Kinzenbach | 3:2 | FC Cleeberg | |||||||||
Waldgirmes II | 4:0 | SF/BG Marburg | |||||||||
Spvgg. Eltville | 3:0 | RSV Weyer | |||||||||
Füchse Berlin | 2:2 | TuS Makkabi | |||||||||
SG 99 Andernach | 6:0 | TuS Montabaur | |||||||||
Gau-Odernheim | 2:2 | SV Rülzheim | |||||||||
San Luis | 2:1 | Querétaro FC | |||||||||
Rionegro Águila | 2:3 | Atl. Nacional |
|
||||||||
A. Bucaramanga | 1:0 | Pereira | |||||||||
Correcaminos | 3:2 | Oaxaca | |||||||||
FK Tuzla City | 0:4 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:0 | B. Banja Luka | |||||||||
Velez Mostar | 3:0 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Al-Wahda | 6:0 | Hatta Club | |||||||||
Al-Dhafra FC | 4:1 | Ajman Club | |||||||||
Al-Wasl | 1:4 | FC Baniyas | |||||||||
Fujairah SC | 2:4 | Sharjah FC | |||||||||
FK Slutsk | 2:1 | FK Minsk | |||||||||
El Makasa | 0:0 | Smouha | |||||||||
NK Krka | 1:1 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Gangwon FC | 3:1 | Incheon Utd. | |||||||||
Aberystwyth | 2:2 | The New Saints | |||||||||
Admira Wacker | 5:6 on pens | SV Kapfenberg | |||||||||
WSG Tirol | 0:1 | FAC | |||||||||
SV Lafnitz | 2:4 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
SV Horn | 0:3 | ASK Elektra | |||||||||
Wiener SC | 1:3 | Austria Vienna |
|
||||||||
Hesperange | 4:0 | FC Izeg | |||||||||
General Diaz | 0:1 | CS San Lorenzo | |||||||||
FC Nomme U19 | 4:4 | TJK Legion U19 | |||||||||
Pärnu Vaprus | 6:2 | Vändra Vaprus | |||||||||
Paide U21 | 3:1 | Kalju FC U21 | |||||||||
UTC | 2:2 | CA Mannucci | |||||||||
U. San Martín | 2:1 | AD Cantolao | |||||||||
Dundalk FC | 0:0 | Bohemians | |||||||||
UCD | 5:1 | Cabinteely | |||||||||
Coleraine | 0:1 | Ballymena Utd | |||||||||
Brescia | 3:0 | Lecce | |||||||||
Curicó Unido | 3:2 | U. Católica | |||||||||
Ilbirs Bishkek | 0:2 | Neftchi | |||||||||
Kyrgyzaltyn | 1:5 | Abdysh-Ata Kant | |||||||||
Kaganat | 1:3 | Alay Osh | |||||||||
FC Chambly Oise | 0:3 | Clermont Foot | |||||||||
Irkutsk | 2:1 | Murom | |||||||||
Krasnodar 3 | 1:3 | Forte Taganrog | |||||||||
U Cluj | 1:1 | Concordia | |||||||||
Utrecht U21 | 1:4 | NEC Nijmegen | |||||||||
Ajax U21 | 3:2 | AZ Alkmaar U21 | |||||||||
FC Volendam | 5:1 | PSV U21 | |||||||||
Excelsior | 2:0 | MVV Maastricht | |||||||||
Braga U23 | 2:1 | Rio Ave U23 | |||||||||
Portimonense 23 | 1:3 | Sporting CP U23 | |||||||||
Leixões | 3:1 | Varzim | |||||||||
Heart of Midl. | 6:2 | Dundee FC | |||||||||
Girnyk-Sport | 0:0 | Agrobiznes | |||||||||
Veres Rivne | 3:1 | Nyva Ternopil | |||||||||
Volyn Lutsk | 0:0 | Metalist 1925 | |||||||||
Prykarpattya | 0:1 | VPK-Agro | |||||||||
FK Kramatorsk | 2:1 | Krystal Kherson | |||||||||
Obolon | 1:1 | MFK Mykolaiv | |||||||||
Chornomorets | 2:1 | Kremin | |||||||||
Stade-Lausanne | 1:1 | FC Aarau | |||||||||
FC Chiasso | 0:2 | FC Thun | |||||||||
Neuchâtel Xamax | 1:0 | Grasshoppers |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 0:1 | SC Kriens | |||||||||
FC Winterthur | 2:2 | FC Schaffhausen | |||||||||
Viborg FF | 3:1 | Fremad Amager | |||||||||
Hvidovre | 1:5 | Silkeborg IF | |||||||||
HB FC | 1:3 | GuaZ FC | |||||||||
FK Loznica | 1:1 | Radnicki Pirot | |||||||||
NK Dubrava ZG | 2:1 | NK Sesvete | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 1:1 | Bijelo Brdo | |||||||||
Medjimurje | 3:2 | Inker | |||||||||
Miedz Legnica | 1:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Nieciecza | 2:0 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Odra Opole | 1:1 | Radomiak | |||||||||
GKS Tychy | 4:0 | Chrobry Glogow | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:0 | SZ FC | |||||||||
Akropolis IF | 3:2 | AFC Eskilstuna | |||||||||
GAIS | 3:3 | Norrby | |||||||||
Umeå FC | 0:1 | Trelleborg | |||||||||
Shakhter-Bulat | 1:2 | Akad. Ontustik | |||||||||
FK Ekibastuz | 0:1 | Kyran | |||||||||
Aktobe | 2:0 | Maktaaral | |||||||||
SDYuSShOR-8 | 2:4 | Kairat-Zhas | |||||||||
Atyrau | 2:1 | Zhetysu B | |||||||||
FK Turan | 2:1 | Baikonur | |||||||||
Reading U21 | 3:2 | Leeds U21 | |||||||||
Norwich U21 | 2:1 | Stoke U21 | |||||||||
Chojniczanka | 3:0 | KKS Kalisz | |||||||||
FK Pirmasens | 1:4 | TSV Steinbach | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 1:0 | K. Offenbach | |||||||||
TSV Buchbach | 5:0 | Gr. Fürth II | |||||||||
FC Augsburg II | 4:0 | TSV Aubstadt | |||||||||
Lok Leipzig | 4:0 | TeBe Berlin | |||||||||
Babelsberg 03 | 3:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
TSV Havelse | 2:0 | Hannover 96 II | |||||||||
SPG Wels II | 1:4 | Wolfsberg II | |||||||||
SV Spittal/Drau | 2:0 | SC Weiz | |||||||||
SAK 1914 | 0:6 | Grödig | |||||||||
Schwaz | 3:3 | Telfs | |||||||||
Antigua GFC | 0:1 | Malacateco | |||||||||
FC Motagua | 0:0 | CD Olimpia | |||||||||
Eltersdorf | 3:2 | Bayern Hof | |||||||||
DJK Gebenbach | 6:1 | ATSV Erlangen | |||||||||
Hertha Wiesbach | 4:0 | FSV Jägersburg | |||||||||
Concordia | 4:3 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Hamm United | 0:2 | Barmbek-U. | |||||||||
SC Victoria | 2:0 | HEBC Hamburg | |||||||||
TuS Osdorf | 4:1 | Union Tornesch | |||||||||
HSV III | 6:3 | Meiendorfer SV | |||||||||
FV Bad Vilbel | 0:1 | SV Zeilsheim | |||||||||
Velbert 02 | 3:2 | SC St. Tönis | |||||||||
H. Zehlendorf | 3:2 | Tasmania Berlin | |||||||||
Victoria Seelow | 1:2 | RSV Eintracht | |||||||||
Spelle-Venhaus | 1:1 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
Schrems | 1:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Kottingbrunn | 1:3 | Ardagger | |||||||||
Stuttgart U19 | 2:2 | FC Bayern U19 | |||||||||
A. Walldorf U19 | 1:5 | Frankfurt U19 | |||||||||
SV Wallern | 4:0 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
SPG Pregarten | 0:3 | SV Grieskirchen | |||||||||
Edelweiß | 4:4 | SV Bad Ischl | |||||||||
Weißkirchen | 2:0 | Friedburg | |||||||||
Bruck/Mur | 3:0 | Liezen | |||||||||
DSV Leoben | 0:3 | Gnas | |||||||||
SK Treibach | 4:1 | St. Michael/Bl. | |||||||||
Kematen | 2:3 | FC Volders | |||||||||
Tacuarembó | 0:0 | CA Atenas | |||||||||
Domagnano | 3:1 | San Giovanni | |||||||||
Uni. Católica | 2:1 | CD Macará | |||||||||
SLNA FC | 1:0 | Hai Phong FC | |||||||||
KF Arbëria | 2:4 | FC Ballkani | |||||||||
Glacis United | 0:1 | Mons Calpe | |||||||||
Gzira Utd. | 6:1 | Mosta FC | |||||||||
Santa Lucia FC | 2:1 | Floriana | |||||||||
CSF Speranta | 0:0 | Floresti | |||||||||
Codru | 0:2 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Club Necaxa U20 | 4:1 | Tijuana U20 | |||||||||
Mazatlán U20 | 3:3 | FC Juárez U20 | |||||||||
Oststeinbek | 0:3 | SC Condor | |||||||||
FC Voran Ohe | 11:0 | SV Bergstedt | |||||||||
ARA FC | 1:1 | Garhwal FC | |||||||||
Bhawanipore FC | 0:2 | Mohammedan | |||||||||
TuRa Harksheide | 7:0 | VfL Pinneberg | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
S. Tipura Lunds BK | 1:0 | |
Jack Thorn Aberystwyth | 0:1 | |
Maryan Mysyk Livyi Bereg | 3:0 | |
Ricardo Matos Belenenses | 3:1 | |
Jack Whittaker Sunderland U18 | 0:2 |